Geri Dön

#EvdeKalMüzikleKal projesinin konuğu Nükhet Duru

Demirören Medya tüm basın ve sosyal medya kanallarını seferber ederek ‘evde kal’ çağrısı yapmaya devam ediyor. ‘#EvdeKalMüzikleKal’ projesinde bu kez Nükhet Duru evinden yapacağı canlı yayınla sosyal medya hesabından hayranlarıyla buluşuyor

#EvdeKalMüzikleKal projesinin konuğu Nükhet Duru

Türkiye’nin corona virüs (Covid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya’nın başlattığı projeye sanat dünyasından destek büyüyor. Evde olmanın önemini milyonlarla paylaşmak amacıyla başlayan ‘#EvdeKalMüzikleKal’ projesinin konuğu; müzik hayatının en özel parçalarını, sevdiği ve seçtiği ünlü müzisyenlerle birlikte seslendirip, yeniden yorumladığı 'Hikayesi Var' albümünü kısa bir süre önce çıkaran Nükhet Duru.

Nükhet Duru,  sosyal medya hesabından yapacağı canlı yayınla hem birkaç şarkısını seslendiriyor hem de hayranlarıyla sohbet ediyor. Ünlü sanatçı, ev ortamında gerçekleşen bu canlı yayını Instagram hesabı üzerinden (@durunukhet) sevenleriyle paylaşıyor.

Bir sonraki konserin kimin olacağı ise Nükhet Duru’nun verdiği mini konser sonrası belli olacak. Ünlü müzisyen bir sonraki konser için sanatçı arkadaşlarını da desteğe davet edecek.

‘#EvdeKal#MüzikleKal’ projesine Demirören Medya’nın tüm dijital platformları ve sosyal medya kanallarından destek verilecek.

#EvdeKalMüzikleKal projesinin konuğu Nükhet Duru


Magazin Haberleri Bülteni (31 Mart 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber