Cadde 14 aylık evlilik bitiyor! 'Popun Prensesi'nden ilk açıklama

14 aylık evlilik bitiyor! 'Popun Prensesi'nden ilk açıklama

20.08.2023 - 09:51 | Son Güncellenme:

Daha önce iki kez evlenip boşanan ABD'li pop yıldızı Britney Spears ile altı yıldır aşk yaşadığı ve 14 ay önce nikâh masasına oturduğu model ve oyuncu Sam Asghari ayrılık kararı aldı. Magazin gündeminden düşmeyen olayla ilgili Spears'tan ilk açıklama geldi.

14 aylık evlilik bitiyor Popun Prensesinden ilk açıklama

Britney Spears ile Sam Asghari, ABD'li popçunun 2016 yılındaki 'Slumber Party' klibinin çekimlerinde tanışmıştı. Asghari, Eylül 2021'de Speras'a evlilik teklifinde bulunmuştu. Yaklaşık beş yıl aşk yaşayan ikili, geçtiğimiz haziran ayında şarkıcının California'daki evinde gerçekleşen görkemli bir törenle dünyaevine girmişti.

Haberin Devamı

EVİ TERK ETTİ!

Ünlü çiftin, 14 aylık evliliğin ardından ayrılık kararı aldığı ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. 29 yaşındaki Asghari'nin, Spears ile birlikte yaşadığı evden ayrıldığı da basına yansıyan haberler arasında.

14 aylık evlilik bitiyor Popun Prensesinden ilk açıklama

TMZ'nin haberine göre; Sam Asghari, eşinin kendisini aldattığı söylentileri üzerine 41 yaşındaki şarkıcıdan ayrılmak için mahkemeye başvurdu. Çifte yakın bir kaynak, "Britney ihanet iddialarını reddediyor. Şu anda çok kırılgan çünkü bu durum ona eski anıları hatırlattı" ifadelerini kullandı.

14 aylık evlilik bitiyor Popun Prensesinden ilk açıklama

"EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İLE PARASINI KORUYACAK"

Britney Spears'ın evlilik sözleşmesi yaptırdığı, bu sayede servetini güvence altına aldığı da konuşuluyor. Şarkıcının, ayrılık kararından sonra Hollywood'un en iyi avukatlarından oluşan bir ekiple çalışmaya başladığı öğrenildi.

Haberin Devamı

"OLUR BÖYLE ŞEYLER"

Dünyaca ünlü şarkıcı ile evliliği uzun sürmeyen İran asıllı ABD'li model ve oyuncu Sam Asghari, ayrılık haberinin ardından sosyal medya üzerinden ilk açıklamasını yaptı:

Altı yıllık sevgi ve bağlılığın ardından eşim ve ben ilişkimizi bitirmeye karar verdik. Birbirimize karşı hep sevgi ve saygı duyacağız. Onun için hep en iyisini diliyorum. Olur böyle şeyler. Bu nedenle mahremiyet istemek saçma gibi görünüyor o yüzden medyadan nazik ve düşünceli olmalarını rica ediyorum.

14 aylık evlilik bitiyor Popun Prensesinden ilk açıklama

BRITNEY'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Yaşananların ardından bir açıklama da Spears'tan geldi. Dans ettiği bir videoyu paylaşan ünlü isim, "Herkesin bildiği gibi, Sam ve ben artık birlikte değiliz… 6 yıl için uzun bir süre, bu yüzden biraz şoke oldum. Ama nedenini açıklamak için burada, değilim çünkü bu hiç kimseyi ilgilendirmez!" diye yazdı ve ekledi:

Ama dürüst olmak gerekirse bu acıyı artık kaldıramıyorum! Kalbimi eriten o kadar çok mesaj alıyorum ki, size teşekkür ederim. Çok uzun zamandır güçlü görünmeye çalışıyorum. Instagram’daki hayatım mükemmel görünebilir ama bunun gerçeklikten çok uzak olduğunu bence hepimiz biliyoruz! Duygularımı ve gözyaşlarımı, gerçekten nasıl hissettiğimi göstermek isterdim ama her zaman zayıf yönlerimi saklamak zorunda kaldım.

14 aylık evlilik bitiyor Popun Prensesinden ilk açıklama

"Babamın güçlü askeri olmasaydım, doktorlar tarafından tedavi edilmem için bir yerlere gönderilirdim. Koşulsuz sevilmeniz gerekiyor, belirli koşullarda değil! Bu yüzden güçlü kalmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Açıkçası çok iyiyim."