Geri Dön

22 sanatçı 22 eser

22 sanatçı, 22 unutulmaz eserle ‘Bir Zamanlar 6’ albümünde bir araya geldi

22 sanatçı 22 eser

Yüzlerce plakta kalmış şarkıyı yeniden hayata geçiren ‘Bir Zamanlar’ serisinin altıncı albümü ‘Bir Zamanlar 6’, Ossi Müzik etiketiyle, bugün müzikseverlerle buluştu.

Bir dönemin portresini şarkılarla çizen proje projede; Seyyal Taner, Nükhet Duru, Nil Burak, Coşkun Demir, Işıl Yücesoy, Neco, Attila Atasoy, Esmeray ve Melike Demirağ gibi 22 popüler müzik yıldızı, 22 unutulmaz şarkısıyla bir araya geldi.

Hakan Eren’in prodüktörlüğünde hazırlanan çalışmanın sürprizi ise 70’li, 80’li yıllarda kaydedilmiş; ama plak olarak yayınlanmamış Füsun Önal, Selma Güneri, Nesli Özsoy ve Lale Belkıs şarkıları oldu.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet