Geri Dön

50 YAŞ PARTİSİNE HAZIRLIK YAPIYOR

20 Ekim’de 50 yaşına girmeye hazırlanan Snoop Dogg, “İnsanların ayrılırken ‘Hayatımın en güzel anlarını yaşadım’ dedikleri bir parti vermek istiyorum” dedi

50 YAŞ PARTİSİNE HAZIRLIK YAPIYOR

Snoop Dogg, 50 yaşına girmek için sabırsızlandığını söyledi. 20 Ekim 1971 doğumlu şarkıcı, People dergisine verdiği röportajda o günün hayatının dönüm noktası olacağını anlattı.
Yıldız, “Çok büyük bir parti vermeyi planlıyorum. Herkes kostümlü gelecek, müzik performansları olacak, ödüller dağıtılacak. Ben eski kafalı bir insanım. Davetimin de şık olmasını ve konukların gelmeden önce hazırlanırken özenmelerini, organizasyondan ayrılırken de ‘Hayatımın en güzel anlarını yaşadım’ demelerini istiyorum” şeklinde konuştu.
ABD’li rapçi, yaşlandıkça her şeyin daha iyi olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı: “Kendinize yıllanmış bir içecek gibi davranmaya başlıyorsunuz. Daha bilgeleşiyorsunuz, benliğinize ve diğerlerine nasıl davranacağınızı öğreniyorsunuz. Hayatı anlıyorsunuz. Gününüzün tadını çıkarıyorsunuz. Ben en iyi halime dönüşmek için her gün buna odaklanıyorum.”

Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy kemoterapi aldığı anları paylaştıKanal D'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Arka Sokaklar'da 'Volkan Komiser' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. 31 yaşındaki oyuncu, üçüncü doz kemoterapi alırken sosyal medya hesabından duygularını diye getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet