Geri Dön

ABD'de 'No Time To Die' hüsranı!

Daniel Craig'in son kez İngiliz ajanı canlandırdığı 'James Bond' filmi 'No Time To Die' (Ölmek İçin Zaman Yok), ABD'de açılış hafta sonunda sadece 56 milyon dolar hasılat elde ederek, hayal kırıklığı yarattı.

ABD'de 'No Time To Die' hüsranı!

250 milyon dolara mal olan 'No Time To Die' filminin koronavirüs pandemisinde ağır yara alan sektörü kurtarması bekleniyordu.

Son 'James Bond' filmi, 56 milyon dolar hasılat ile bir önceki '007' yapımı 'Spectre'nin 73 milyon dolarlık açılışının gerisinde kaldı.

'VENOM 2' ZİRVEDE
Film dünya genelinde şu ana kadar 314.2 milyon dolar hasılat elde etti. ABD'de pandemiden sonraki en iyi hafta sonu açılışı 90 milyon dolarla 'Venom 2' filminde.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber