Geri Dön

Acil Aşk Aranıyor son bölümde neler oldu?-İzle

Show TV'nin sevilen dizisi Acil Aşk Aranıyor izleyenleri ekrana kilitledi. Ekranların sevilen dizisi Acil Aşk Aranıyor'da bu hafta neler oldu? Acil Aşk Aranıyor son bölüm ve tüm detaylar haberimizde...

Acil Aşk Aranıyor son bölümde neler oldu?-İzle

Pazar ekranının en neşeli dizisi “Acil Aşk Aranıyor”, bu hafta hem komedi hem de romantizm rüzgarları estirdi. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği “Acil Aşk Aranıyor”’un Pazar akşamı Show TV’de yayınlanan yeni bölümüne, rock müziğin sevilen ismi Pamela Spence de konuk oyuncu olarak renk kattı.

Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin süpervizörlüğünü ise, Merve Girgin üstleniyor.

“Acil Aşk Aranıyor”’un dördüncü bölümünde; Yarım kalan akşam yemeğinin ardından Sinan, Nisan’ı hızla gelen bir arabanın altında kalmaktan kurtarmıştır. Bu sırada Nisan’ın yaptığı itiraf Sinan’ı şaşırtsa da Nisan durumu kendince toparlamaya çalışır. Akabinde popstar Ecemsu’nun ses kısıklığı problemiyle hastaneye gelişi tüm hastaneyi bir festival havasına sokarken, Sinan ve Nisan arasındaki iplerin gerilmesine neden olur. Nisan istemeden bir dizi yanlış anlaşılmaya sebep olunca işler iyiden iyiye sarpa sarar.

Berzan Ayla’yı kendisine silah doğrultan Fazıl Dede’den kurtarmıştır. İkilinin arasından su sızmamakta, romantizm giderek tırmanmaktadır. Sinan, Ayla ve Berzan arasındaki yakınlığı sezmeye başlar, bu duruma içten içe bozulur. Berzan ise, Sinan’ın bozulmasına anlam veremez. İki arkadaşın arası yavaş yavaş açılırken hastaneye gelen bir vaka, Sinan ve Berzan için işlerin heyecanlı bir rekabete dönüşmesine neden olacaktır.

Show TV’nin iddialı dizisi “Acil Aşk Aranıyor”’un oyuncu kadrosu da birbirinden güçlü isimlerle dolu. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat) ve Serkan Öztürk (Malik) rol alıyor.

Acil Aşk Aranıyor yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Show TV'de!

DİZİ BÖLÜMLERİ

25 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni25 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber