Geri Dön

Acılı anne Yasemen Dallı, 'Neler Oluyor Hayatta'da konuştu

Kanal D’de; hafta içi her gün canlı yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programında, kızı ve damadı acımasızca katledilen acılı anne Yasemen Dallı konuştu.

Acılı anne Yasemen Dallı, 'Neler Oluyor Hayatta'da konuştu

Avcılar’da otel işletmeciliği yapan Esra-Nuri Yıldız çifti cinayete kurban gitmişti. Çiftin katilleri Nuri Yıldız’ın yeğenleri çıktı.

"BENİM YAVRUM KATİLLERDEN BİRİNE ÜÇ AY ÖNCE NİŞAN YAPMIŞTI"
Katledilen Esra Yıldız’ın annesi Yasemen Dallı, kızı öldürülmeden hemen önce telefonda konuştuğunu, sonra da ölüm haberini aldığını anlattı.

İsyan eden acılı anne, “Kızım pijamalarıyla evde eşini beklerken vahşice katledildi” dedi. Kızının, Nuri Yıldız’ın yeğenleriyle yakın olduklarını belirterek, “Benim yavrum katillerden birine 3 ay önce nişan yapmıştı” şeklinde konuştu.

Katil zanlısı yeğenlerin kendisine taziye ziyaretinde bulunmasıyla ilgili konuşan acılı anne, “Katillerin aramızda olması çok acıydı. Biz bu acıyı yaşarken, ben yavrumu toprağa verirken onlar yanımızda belki de keyfini sürüyorlardı” ifadelerini kullandı. Yasemen Dallı, “Ben bir anneyim. Bu normal ölüm değil. Bir aile buna nasıl fırsat verir?” diyerek, gözaltına alınan aile üyelerine ve yardım ettiği için tutuklanan kız kardeşe de tepki gösterdi.

'Neler Oluyor Hayatta' programı hafta içi her gün saat 09.00’da Kanal D’de.

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber