Geri Dön

'Acun Ilıcalı oradayken kimse buna cesaret edemez'

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programında Yusuf ile Hikmet arasındaki kavga değerlendirildi. Yorumculardan Hakan Hatipoğlu, ilginç bir detayı gündeme getirdi.

'Acun Ilıcalı oradayken kimse buna cesaret edemez'

'Survivor Panorama' yorumcularından Hakan Hatipoğlu, "Bugüne kadar çıkan bütün büyük kavgalara bakın, genelde Acun abi orada yokken. Otoritenin daha zayıf olduğu anlarda olur. Acun abi oradayken, böyle bir şey yapmaya kimse kolay kolay cesaret edemez. Kenarda bile olsa, oyun alanında otorite biraz daha başka birşey. Belki de kenardaydı ama genelde ikinci, üçüncü sunucular oradayken oluyor. Bir akşam önce ne seyrettik? 'Çok güzelsin, çok şıksın. Oooo Hikmet bey nasıl olmuşsunuz. Ooo Yusuf bey barışalım' filan. Ertesi gün izlediğimiz çok üzücü" ifadelerini kullandı.

Damla Can'ın, "Bence bu sahnede Bora'yı tebrik etmek lazım. Yusuf ile çok iyi anlaşmasa da, Yusuf'u tutuyor. Tutmayabilir, yapmayabilir" şeklindeki sözleri üzerine Hatipoğlu, "Güzel değil, normal bir şey, bunu güzelleştirmeye gerek yok, bu olması"


Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber