Cadde'Afrodit' Banu Alkan'dan aldatılma itirafı! 'Gelinliğim hazırlanırken...'

'Afrodit' Banu Alkan'dan aldatılma itirafı! 'Gelinliğim hazırlanırken...'

02.06.2024 - 10:13 | Son Güncellenme:

Bir dönem şarkıcı kimliğiyle de ön planda olan, 'Afrodit' lakaplı Yeşilçam oyuncusu Banu Alkan (66), katıldığı bir programda özel hayatı ile yaptığı açıklamalarla çok konuşuldu. Alkan, aldatıldığını da itiraf etti.

Afrodit Banu Alkandan aldatılma itirafı Gelinliğim hazırlanırken...

Banu Alkan'ın, iki yıldır birlikte olduğu ve kendisinden 20 yaş küçük olan Kemal Yıldız’la sessiz sedasız evlendiği ortaya çıkmıştı.

Haberin Devamı

"HER KONUDA AYNI FREKANSTAYIZ"

Ünlü oyuncu, “Aşık olduğumda tam bir aptal oluyorum. Hemen zekâm sıfırlanıyor. Kemal’le her konuda aynı frekanstayız. Değer gördüğüm bir ilişki yaşıyorum” şeklinde konuştu.

"BEN BİR KRALİÇEYİM, ASLA YAŞLANMIYORUM"

Bir dönem Yeşilcam’ın en güzel kadın oyuncularından olan Banu Alkan, "Ben bir kraliçeyim, asla yaşlanmıyorum. Güzellik deyince akla Banu Alkan’ın vücudu gelir. Ben yıllarca hijyenik bir şekilde kendime baktım, o yüzden hâlâ çok güzelim" açıklamasını yapmıştı.

"BU ADAMA DEĞER BENCE"

17 sene önce yumurtalıklarını donduran Alkan, “Her an bebek yapabilirim. Babası genç, bana bir şey olursa gözüm arkada kalmaz. Bu adama değer bence” diyerek, çocuk sinyali verdi.

Haberin Devamı

"SEN KİMSİN BENİ YOLLUYORSUN?"

Katıldığı programda Psikolog Gökhan Çınar'ın kendisine yönelttiği: 'Aldatıldınız mı?' sorusuna ise verdiği yanıtta Alkan şaşırttı. Afrodit, Murat Taşdemir ile olan ilişkisinde yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

Apollon Tapınağı'nda düğünümüz olacak diyorduk, halka açık. Çırağan Sarayı'nda İstanbul'da. Murat da dedi ki 'Yugoslavya'ya gidelim', halalarında yapacağız oradaki aileyle... Sonra gelinliğim yapılırken, erkek arkadaşının kardeşi nişanlısından ayrılıyor ve orada ben annemi kaybedince, 'Murat sen git Antalya'ya annenin yanına' dedim ama o da Ben seni mutlu etmek istiyorum' dedi. Hatta bana dedi ki 'Sen kimsin beni yolluyorsun.

Afrodit Banu Alkandan aldatılma itirafı Gelinliğim hazırlanırken...

 

"HİÇ UNUTMAM O TAVİZİNİ VE KORKMASINI"

Alkan konuşmasına şu ifadelerle devam etti: 'Ama 6 ay fazlaymış demek ki... Hani ben yumuşacığım ya, bir o konuda yumuşak değilim. Kemer'de yazlığım vardı. Amcasının oğlu vardı, 'Yengelerin gülü' derdi bana. 'Murat'ı, erkek arkadaşının kız kardeşiyle plajda gördük' dedi. 'Ne' dedim. Düğünümüz olacak düşün. Sonra o bana 'Yok öyle bir şey' dedi, 'Bir saniyede Kemer'deki eve gelmezsen...' dedim. Uçtu geldi, 'Nasıl yaparsın?' Hiç unutmam o tavizini ve korkmasını. Ama ben ispat ettim.'