Geri Dön

Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik evleniyor

Geçtiğimiz haftalarda Bodrum'da deniz ve güneşin tadını çıkaran Çağla Gizem Çelik ve Ahmet Kural evlilik kararı aldı. İki yıldır aşk yaşayan çift, Zekeriyaköy’deki evlerini tadilata sokmaya karar verdi.

Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik evleniyor

Çağla Gizem Çelik ile uzun bir süredir gözlerden uzak bir beraberlik yaşayan Ahmet Kural, sosyal medya hesabı üzerinden zaman zaman mutlu giden ilişkisine dair paylaşımlarda bulunuyor.

Posta'nın haberine göre; sempatik oyuncunun, avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile evlilik kararı aldığı öğrenildi. Çift, Zekeriyaköy’deki evlerini tadilata sokmaya karar verdi.

Sevgilisinin bir dediğini iki etmeyen Ahmet Kural, yeni yuvaları için kesenin ağzını açtı.

Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik evleniyor

BODRUM'DA BULUŞTULAR
Öte yandan Ahmet Kural-Çağla Gizem Çelik çifti, oyuncunun yakın arkadaşı Şinasi Yurtsever ve eşi Ferihan Kaya'yla Bodrum'da buluşmuştu. Oyuncular, kendi teknelerindeki botu indirmek için uğraş verirken; Çağla Gizem ve Ferihan Kaya denize girmişti.

Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik evleniyor

"AŞKIM ELİMİ TUT" 
Daha önce de Torba'daki bir otelde denize girerken görüntülenen aşıklardan Çağla Gizem Çelik, Kural'a "Aşkım elimi tut" diye seslenmişti. Geri dönen centilmen oyuncu, aşkının elini tutarak ona sarılmıştı.

İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra sahnedePoll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde İbrahim Tatlıses heyecanı yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber