Geri Dön

Ahmet Selçuk İlkan canlı yayında açıkladı

Kanal D’nin hafta içi her sabah canlı yayınla izleyicisiyle buluşan programı '4 Kadın Zamanı’ na bugün ünlü sanatçı Ahmet Selçuk İlkan, telefon ile bağlandı.

Ahmet Selçuk İlkan canlı yayında açıkladı

Aleyna Tilki davası ile ilgili çok önemli açıklamalar yapan Ahmet Seçuk İlkan, “Biz daha bu şarkıyı duymadan internet sitelerinde ve sosyal medyada bu durumun çok ayıp olduğu, nasıl yapıldığı ve bu cüretkarlığın hesabı soruldu. Mesam şuan konuyu analiz ediyor ama vicdan mahkemesi gönül mahkemesi çok çok önemli, Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman çok önde isimler, onların öncülüğünde bunların yapılıyor olması başkalarına cüretkarlık veriyor.” dedi.

Emek hırsızlığına da '4 Kadın Zamanı’nda espirili bir dille dikkat çekmeye çalışan İlkan, çok bilinen şarkılardan birer cümle alarak bir kolaj oluşturdu. Doğaçlama kolaj hem sunucuları hem de stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

4 Kadın Zamanı, hafta içi her gün saat 09.30’da Kanal D’de!

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner