Geri Dön

Ahsen Eroğlu'ndan Canan Ergüder'e: Canım Benim

Geçtiğimiz ay meme kanserine yakalandığı ortaya çıkan ve tedavisine başlayacağı için rol aldığı 'Menajerimi Ara' adlı diziden ayrılan oyuncu Canan Ergüder'e sevenleri destek olmaya devam ediyor. Ergüder'in rol arkadaşı Ahsen Eroğlu da ünlü oyuncuyla verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Ahsen Eroğlu'ndan Canan Ergüder'e: Canım Benim

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan genç oyuncu Ahsen Eroğlu, son olarak meme kanseri nedeniyle diziye veda eden Canan Ergüder ile birlikte bir pozunu paylaştı. 

26 yaşındaki Eroğlu, paylaşımına "Canım benim" notunu düştü. Arkadaşının paylaşımına kayıtsız kalmayan Ergüder de fotoğrafa kalp emojisiyle yanıt verdi.

Ahsen Eroğlundan Canan Ergüdere: Canım Benim

"YENİ SAÇSIZ HALİME ALIŞTIM" 

Birkaç gün önce son durumuyla ilgili sevenlerini bilgilendiren Canan Ergüder, sosyal medya üzerinden yayınladığı kareye; "Soranınız çok. Küçük bir update vereyim dedim. 3. Kemo biter. Daha var ama ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum" notunu düşmüştü.

Ünlü oyuncuya; Asuman Dabak, Özge Borak, Ahsen Eroğlu, İlkin Tüfekçi gibi birçok ünlü ismin yanı sıra hayranlarından da destek mesajı yağmıştı.

Ahsen Eroğlundan Canan Ergüdere: Canım Benim

Magazin Haberleri Bülteni (16 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet