Geri Dön

'Aile Şerefi' paylaşımı: 45 yıl önce bugün

Yeşilçam'da sayısız yapıma imza atan Arzu Film'in Instagram hesabından bir döneme damga vuran filmlerin set fotoğrafları paylaşılmaya devam ediyor.

'Aile Şerefi' paylaşımı: 45 yıl önce bugün

Arzu Film tarafından son olarak birbirinden usta isimleri kadrosunda buluşturan 'Aile Şerefi' filminin setine ait bir kare, "45 yıl önce bugün" notuyla yayınladı.

Orhan Aksoy'un yöneltmen koltuğunda oturduğu, 1976 yapımı filmde; zengin çocuğu Oktay'ın fakir bir ailenin oğluna çarpmasıyla değişen hayatları konu alıyor.

OYUNCU KADROSU
'Aile Şerefi' filminin oyuncu kadrosunda; Münir Özkul, Adile Naşit, Itır Esen, Şevket Altuğ, Ayşen Gruda, Mahmut Hekimoğlu, Muhip Arcıman ve Mahmut Cevher yer alıyor.

Aile Şerefi paylaşımı: 45 yıl önce bugün

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber