Geri Dön

Ajda Pekkan'ın yılbaşında alacağı para dudak uçuklattı!

Yılbaşı gecesi Günay Restaurant’ta sahne alacak olan Ajda Pekkan’ı en ön masadan dinlemenin fiyatının 10 bin TL olduğu öğrenildi. Süperstar'ın bu gece için 600 bin TL alacağı iddia edildi.

Ajda Pekkan'ın yılbaşında alacağı para dudak uçuklattı!

Yeni yılın yaklaşmasıyla ünlülerin sahne programları ve detayları belli olmaya başladı. Ajda Pekkan da İstanbul’da, Günay Restaurant’ta sahne alacak. Yılbaşı galası için 600 bin TL’ye el sıkıştığı konuşulan Süperstar'ın en önden dinlemenin bedeli ise 10 bin TL olacak. Ancak VIP müşterilerin ve büyük masaların tarifesi daha yüksek olacak.

SAHNE FİYATINI YÜKSELTTİ
Ekim ayında, son stüdyo çalışması olduğunu ilan ettiği ‘Ajda’ albümünü çıkartan Süperstar, ‘Bi’ Tık’ isimli şarkısının klibiyle adından söz ettirmişti. Sanatçı, yeni albümüyle birlikte sahne fiyatını da arttırdı.

DÖRT GÜNLÜK TATİL DAHA UCUZ
Ajda Pekkan’a en çok yaklaşan isimler ise Özcan Deniz ve Ebru Gündeş oldu. Her iki sanatçı da yılbaşında Kıbrıs’ta sahneye çıkarak yeni yılı, dört günlük tatille birleştirmek isteyen sevenleriyle karşılayacak. Ebru Gündeş’i dinlemenin bedeli, dört günlük tatil programıyla birlikte kişi başı 9 bin 899 TL. Özcan Deniz’i dinlemek isteyenler ise dört günlük konaklamalı programda kişi başı 10 bin TL ödeme yapacak.

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber