Geri Dön

Akasya Asıltürkmen Keşke burnumu yaptırmasaydım

Milliyet YouTube’da yeni başlayan "Cem Özkök’le Laf Çok" programının ilk konuğu oyuncu Akasya Asıltürkmen oldu. Asıltürkmen, ekranlardan neden uzak kaldığını, hayatta ‘keşke’ dediği her şeyi Cem Özkök’e anlattı.

Akasya Asıltürkmen  Keşke burnumu yaptırmasaydım

Milliyet YouTube kanalında yeni bir program başladı. "Cem Özkök’le Laf Çok"un ilk konuğu ise Akasya Asıltürkmen oldu. Son olarak 2018 yılında 'Ölümü Gör' filminde rol alan 44 yaşındaki oyuncu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"SEN ONLARI BIRAKINCA ONLAR DA SENİ BIRAKIYORLAR"
Ekranlardan neden uzak kaldığını açıklayan Asıltürkmen, "Aslında 'iyi ki yumurtaları tek sepete koymamışım' diyorum her zaman. Dizilerde çok oynamıyorum, tercih etmiyorum ama çok güzel bir şey olursa tabii girerim. Sen onları bırakınca onlar da seni bırakıyorlar. ‘Neden yoksunuz?’ dediklerinde ben o çemberin içine girdiğimde biliyorum ki devam edecek. Girmeyince de onların aklına gelmiyorsun. Ama bu sene biraz daha televizyonla ilgili bir şeyler yapmayı düşünüyorum” dedi.

"ÇOK GÜZEL BİR BURNUM VARDI"
Ünlü oyuncu, Cem Özkök’ün “Hayatta keşke dediğiniz şeyler” sorusuna, "Keşke burnumu yaptırmasaydım çünkü çok güzel bir burnum vardı sadece bombe vardı ve ben küçük olduğum için onu sevmiyordum. Keşke onu yaptırmasaydım” yanıtını verdi.

Asıltürkmen'in geçtiğimiz yıl yaptırdığı kaş ve göz kapağı kaldırma estetiği çok konuşulmuştu. Oyuncu, "Operasyon sonrası 'Çektiğim acıyı çekeceğimi bilsem, hatta dörtte birini kalkışmazdım' dediniz. Aynı zamanda 'Kendini beğenmeyen, kendiyle barışık olmayan insanlar değil, özgüveni yüksek ve kendiyle barışık insanlar böyle işlere kalkışıyor' açıklamanız var. Estetiğin meraktan veya memnun olmamaktan yapıldığı ile ilgili genel düşüncenin aksine farklı bir bakış açısı değil mi?” sorusuna da cevapladı.

Akasya Asıltürkmen  Keşke burnumu yaptırmasaydım

Estetik yaptıran ve bununla ünlü olan insanlara bak, ne kadar hayatlarıyla ilgili özendiler. Çılgın gibi disiplinli yaşıyorlar, düzenli yaşıyorlar. Eğer hayatında dört dörtlük olmak istiyorsan bu biraz zor ama kendine özen gösteren bir insan zaten bu tarz şeylere kalkışıyor. Tabii kendinden hoşlanmadığı için yaptıranlar da var ama kendinden hoşlanmamaya devam ediyorlar yine kendini beğenmemeye devam ediyorlar."

 

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber