Geri Dön

Akkız tarihte kimdir? Destan dizisinde Akkız'ı oynayan Ebru Şahin nereli, boyu ve yaşı kaç?

Ebru Şahin, Hercai dizisindeki rolü ile son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında. Şu sıralar Destan dizisinde Akkız karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. İzleyenler ise 'Destan'ın Akkız'ı Ebru Şahin kimdir?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, Ebru Şahin hayatı...

Akkız tarihte kimdir? Destan dizisinde Akkız'ı oynayan Ebru Şahin nereli, boyu ve yaşı kaç?

Destan dizisinin AkkızEbru Şahin, başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiriyor. Şahin, 1994 yılında doğdu ve Spor Bilimleri Fakültesindeki eğitimi ardından oyunculuk konusunda da çeşitli eğitimler aldı. İlk deneyimini Kan Parası filmi ile elde etti. Ebru Şahin dizileri haberimizde.

EBRU ŞAHİN KİMDİR? 

Şahin, 18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2016 yılında Kan Parası filminde rol aldı. Basketbolcu Cedi Osman ile bir süredir birliktelik yaşayan oyuncu 1,70 boyundadır. 

EBRU ŞAHİN DİZİLERİ

2017 - Savaşçı

2017-2018 - İstanbullu Gelin

2018 - Yasak Elma

2019-2021 - Hercai

2021 - Destan

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber