Geri Dön

'Aldatılmam sorun değil'

Esra Dermancıoğlu, aldatılmasının sorun olmadığını söyledi. Oyuncu, “Aldatma konusunun dram haline getirilmesi ve büyütülmesi sinirime dokunuyor” dedi

'Aldatılmam sorun değil'

Esra Dermancıoğlu, Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ programına konuk oldu. “Aldatma konusunun dram haline getirilmesi ve büyütülmesi sinirime dokunuyor” diyen oyuncu, “Bir erkek, ‘Benim canım başka kadınları çekiyor. Bunu nasıl hallederiz?’, diye söyleyebilir mi? Diyemediği için arkadan iş çevirme oluyor. İletişim önemli... Erkeğin beni aldatması asla sorun değil. O başka bir güdü” dedi.

Dermancıoğlu, “Parayla ilişkiniz nasıl?” sorusuna ise, “Çok kötü... Parayı tutamıyorum. Gördüğüm an harcıyorum. Kıyafet değil, seyahate harcıyorum. Otele çok para veriyorum. Bazen İstanbul’da otellerde kalıyorum. Sevdiğim bir yer var, orada mutlu oluyorum. Bana otelde kalmak iyi geliyor. Odayı kendime ait hale getiriyorum” diye konuştu. Oyuncu, dijital platforma bir senaryo yazdığını da belirtti.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber