Geri Dön

Alessandra Ambrosio İstanbul'a geliyor!

Türkiye'nin en büyük moda şovu Dosso Dossi Fashion Show'un yönetimi, her yıl haziran ayında Antalya'da gerçekleştirdikleri moda şovunu bu sene mart ayında İstanbul'da düzenlemeye karar verdi. Defilenin baş mankeni de top model Alessandra Ambrosio olacak.

Alessandra Ambrosio İstanbul'a geliyor!

Hilton İstanbul Bosphorus'ta, 16- 18 Mart'ta düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show, 20 ülkeden yaklaşık 5 bin moda profesyonelini buluşturacak. Etkinliğin hazırlıklarının devam ettiğini belirten Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, top model geleneğini İstanbul'da da sürdüreceklerini ve bu yıl Alessandra Ambrosio'yu ağırlayacaklarını söyledi.

Victoria's Secret podyumlarından 2 yıl önce emekliye ayrılan Ambrosio'nun, İstanbul'da podyuma çıkacağını Ersalan, "17 Mart günü İstanbul Kongre Merkezi'nde özel bir sahnede ünlü modeli ağırlayacağız. Ambrosio, 2020 sonbahar- kış kreasyonlarından oluşan 4 giysi ile podyumda yürüyecek. Koreografisini Yasin Soy'un hazırlayacağı defilede; ünlü top modele yaklaşık 100 manken eşlik edecek" dedi.

ÜNLÜ MODEL, SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Alessandra Ambrosio, İstanbul'da düzenlenecek defilede yer alacağını, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla duyurdu. Ambrossio gönderisinde, "Merhaba Türkiye, 17 Mart'ta Dosso Dossi Fashion Show'a gelecek olmaktan heyecanlıyım. Yakında görüşmek üzere" dedi.

Alessandra Ambrosio İstanbula geliyor

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet