Geri Dön

Aleyna Derelioğlu: Oyunculuk teklifleri geliyor

Eski milli futbolcu Oktay Derelioğlu, önceki gün Nişantaşı City's'de kızı Aleyna Derelioğlu'yla görüntülendi. Baba-kız aracını beklerken, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Aleyna Derelioğlu: Oyunculuk teklifleri geliyor

Geçtiğimiz aylarda Murat Dalkılıç'ın ‘Nefes’ isimli parçasının klibinde oynayan Aleyna Derelioğlu, "Şarkıcılık ya da oyunculuk gibi düşünceniz var mı?" sorusuna, "Teklifler geliyor ama bakalım. Önce üniversitem bitsin. Okuduğum bölümle ilgili bir şey yapmak istiyorum. Ondan sonra oyunculuk düşünüyorum" yanıtını verdi.

"KARAR VERME YAŞINDA"
Oktay Derelioğlu, "Kızınızın oyuncu olmasını ister misiniz?" sorusunu, "21 yaşına girecek. Kocaman kız oldu. Başarılı ve mutlu olabileceği her şeyi desteklerim. Sonuçta karar verme yaşında. Ne olursa olsun bir baba olarak mutlu olmasını isterim" şeklinde cevapladı.

Aleyna Derelioğlu: Oyunculuk teklifleri geliyor

Serdar Ortaç, Beşiktaş'tan özür dilediSerdar Ortaç, Adana'da sahne aldığı mekanda Beşiktaş-Adana Demirspor maçından bahsederken hakaret içeren ifadeleri nedeniyle tepki çekmişti. Ünlü şarkıcı, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile siyah-beyazlı camiadan özür diledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber