Geri Dön

Aleyna Tilki hastane odasından paylaştı

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, koronavirüse yakalanmış, daha sonra sağlığına kavuşmuştu. Şimdi ise Aleyna Tilki hastanelik oldu.

Aleyna Tilki hastane odasından paylaştı

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, bir süre önce Karadeniz turuna çıkmıştı. Karadeniz'den Marmaris'e geçen Havva Öztel, çıktığı tatil sonrasında koronaya yakalandığını açıklamıştı.

Evinde karantinada olan Öztel, geçtiğimiz günlerde koronavirüsü atlatmıştı. Kızlarına kavuşmanın heyecanını yaşadığını ise "Sonunda bitti" mesajıyla duyurdu.

"HASTA BEBEK"
Şimdi ise şarkıcı Aleyna Tilki’den üzücü haber geldi. Ünlü popçu, hastane odasında olan bir fotoğrafını yayınladı. Hastanede serum aldığı anları paylaşan Aleyna Tilki, “Hasta bebek” notunu düştü.

Aleyna Tilki hastane odasından paylaştı

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber