Cadde Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim!

Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim!

26.05.2024 - 07:06 | Son Güncellenme:

Henüz 16 yaşındayken 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile şöhrete kavuşan Aleyna Tilki, katıldığı bir davette gazetecilerle bir araya geldi. Genç yaşta yıldız olmanın bir bedeli olduğunu belirten popçu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim

Aleyna Tilki (24), önceki gün bir markanın davetine katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, "Uyanamadım daha kalkıp hemen buraya geldim. Ben ilk globalde kapak olan Türk kadını olmuştum. Bununla birlikte bana röportaj da teklif etmişlerdi" dedi.

Haberin Devamı

Yeni bir albüm hazırlığında olduğunu dile getiren ünlü isim, "Herkes çıldırmış durumda net tarih ver diye. Yeni bir şey oluşturuyorum, bu Türkiye'de ilk kez yapılıyor. O yüzden zor oluyor benim için de, yapanla anlaşmak da zor oluyor. Deneme-yanılma ile yapılıyor. Ben bunu risk olarak görmüyorum. Bir süre dinlendim zaten. Dinlenme ile ilgili beklentim yok. Müzikal bir beklentim var sadece. Hit olmayan hiç bir şarkım yok gerçekten. Öyle bir derdim yok. Dinlensin diye çıkartmak istesem çıkartırdım zaten şarkıları. Bıraktım ben böyle şeyleri. Bizden sonrakiler, sesini duyurmak isteyenler düşünsün" dedi.

Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim

"İNSANLAR BENİM NEREDE OLDUĞUMU GÖRECEK"

Müzik sektöründe kendini nerede gördüğünü de değerlendiren Tilki, "Az laf çok iş. İnsanlar benim nerede olduğumu görecekler. İki yıl önce İngilizce albüm bitirdim ama Türkçe albüm de çıkartmam lazımdı. O yüzden onu beklettim. Önümüzdeki bir ay içinde belki ilk şarkı çıkar. Albüm ne zaman gelir bilmiyorum ama. Benim de karakterim bu olsun. Tarih vermeden direkt albüm çıkarayım" diyerek güldü.

Haberin Devamı

Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim

Son dönemde sektörel olarak bulunduğu eleştiriler hakkında konuşan şarkıcı, "Sektörle alakalı net bir söylemde bulunulması gerekiyordu. Birilerinin canı yanarsa bunun karşılığı olduğunu insanlara ifade etmiş oldum" dedi ve şöyle devam etti:

İlk ben yaptığım için çok destekleyen oldu. Aklınıza gelenler benimle iyi değil. Bana iyi davranmıyorlar. Ama aklınıza gelmeyecek kısım beni tebrik etti. Yeni bir sistem yapmaya çalışıyorduk, sitem de bu yüzdendi. Sektörün bir kısmındaki insanları gözden çıkartmıştım zaten. Çok güzel etkinlikler ve konserler yapıyoruz bizler şu an. Çok mutlum, bu insiyatifi aldım ve pişman olmadım.

Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim

"ÇOCUKLUĞUMU YAŞAYAMADIM"

Genç yaşta yıldız olmanın bedeli olduğunu belirten Tilki, "Ben çocuk olmayarak bedelini ödedim. Erkek arkadaşım olmadı, elini tutup sokakta yürüyemedim. Kahve içemedim. Herhangi bir mekanda kimse beni çekmeden eğlenmedim. Amerika'da bile rahat edemedim ünümden dolayı. Çocukluğumu hiç yaşayamadım. Ünlü olmadan önce de yaşayamadım ben çocukluğumu, insanlar bilmiyor bunu" şeklinde konuştu.

Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim

"Çocuk kalmış olabilirim belki bu yüzden. Çocuksuluğumu şarkılarımda yansıtıyorum" diyen Aleyna Tilki, şu ifadeleri kullandı:

Albümümün adını açıklayabilirim böylelikle, 'Kırlar' olacak. O çocukluğa, temizliğe ve masumiyete duyulan özlemden dolayı böyle bir isim tercih ettim. 5-6 yaşında kırların içinde koştuğum çocukluğuma duyduğum özlemi yansıtıyor bu isim. Çocuk değilim, yetişkinim artık. Masumiyetim bakirdir.