Geri Dön

'Aleyna Tilki'de starlıkta olması gereken bütün dengesizlikler var'

'Hay Aksi' şarkısını sevenleriyle buluşturan Cenk Eren, YouTube kanalında yaptığı röportajlarla ses getiren Gürdal Ören'in konuğu oldu.

'Aleyna Tilki'de starlıkta olması gereken bütün dengesizlikler var'

Gürdal Ören'in sorularını içtenlikle cevaplayan Cenk Eren, 'Dünya Starıyım' diyen Aleyna Tilki'yle ilgili soruya, "Aleyna'yı ilk kez televizyonda 'Gesi Bağları'nı söylerken duyduğumda tweet atmıştım, 'Bu kız geleceğin starı' diye. Dünya starı olur mu? Yaşı çok genç olduğu için bir şansı var, olabilir. Deliliği, çok konuşması, şarkı söylemesi, hayatı, vurdumduymazlığı... Starlıkta olması gereken bütün dengesizlikler var Aleyna'da. Genelde büyük starlarda dengesizlik olur, olmazsa büyük star olmaz. Madonna'ya baktığınız zaman Ankara Radyosu şarkıcısı gibi mi davranıyor. Bunları normal ruh haliyle yapamazsınız, delilikle yapabilirsiniz. O zaman star olursun" yanıtını verdi.

"EMEKLİLİK BABAMIN VASİYETİYDİ"
31 Mart seçimi sonrası Zonguldak'ta seçilemeyen muhtarın söktürdüğü çocuk parkını yeniden yaptıran Cenk Eren, "Haberde ağlayan çocuğu görünce Twitter'da 'Yeni muhtar beni bulsana' yazdım. İrtibata geçtik ve oraya bir tane park yaptırdık. Oradan da linç yedim. 'Reklam düşkünü' dediler. Emekli olduğumu açıkladım. Yine linç yedim. Emekli olmam babamın vasiyetiydi, yerine getirdim" dedi.

"HERKES SEZEN, TARKAN VE AJDA OLAMAZ"
Cenk Eren, "Yurtdışında çalışmalar yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusunu şöyle yanıtladı:
"Hiç düşünmedim, İnsanın biraz ayakları yere basmalı. Almanya'da, İsviçre'de diskoda 100 kişiye şarkı söyleyip dünyaya açılma olmaz. Bu bir projedir. Bakın Aleyna gidiyor geliyor Los Angeles'a mesela. Ayrıca herkes star olmaz. Herkes Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Tarkan olmaz. Onlar ömürlerinin sonuna kadar bu işi yaparlar. Memleketlerde de 5 tane 10 tane star olur. 150 tane star olmaz."

Magazin Haberleri Bülteni (10 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber