Geri Dön

Aleyna Tilki'den direk dansı pozu

Hem paylaşımları, hem de iddialı açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen ünlü isim Aleyna Tilki, son pozlarıyla adından söz ettirdi. Geçtiğimiz günlerde "Sesim iyi olmasaydı Las Vegas'taki en ünlü direk dansçısı olurdum" diyen şarkıcı, direk üzerinde poz verdi.

Aleyna Tilki'den direk dansı pozu

Müzik kariyerinin dışında sosyal medya paylaşımları ve iddialı açıklamalarıyla da gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, Geçtiğimiz aylarda yüzü olduğu firmanın reklam kampanyası için seslendirdiği şarkıyı yaza merhaba partisiyle kutlamıştı. Tilki, “Aşkta şansız mısınız?” sorusuna şu sözlerle yanıt vermişti:

Kimse yok yani. Çünkü sevme becerisi insanların genelini bildiğinden çok daha fazlası. Bir insanı kim olduğu için sevmem. Onun eksik yanlarını görmek isterim, karanlık yanlarını görmek isterim, aydınlık yanlarını görmek isterim. Her şeyi ile paket halinde severim ve onu değiştirmek istemem. İnsanlar beni güzel olduğum için seviyor ya da insanlar beni ünlü olduğum için seviyor, Aleyna Tilki olduğum için seviyor. Küçükken de öyleydi, güzelliğimi seviyordu, beni sevmiyordu ki. Çünkü beni sevebilmesi için benim en karanlık, en eksik olan içimdeki yanları da bilmesi ve buna rağmen beni sevmesi gerekir. Böyle bir sevginin bulunması çok zor çünkü insanların sevgiyi bilme tanımı çok yanlış. 'Gözlerine bayılıyorum' diyor mesela. 'Neyini seviyorsunuz?' diyorsun, 'Saçlarını' diyor. Bu durum bana sahte geliyor. Ben olsam 'Akıttığı gözyaşlarına hayranım' derim. Beni tanıdıklarına ekstra bir şok yaşıyorlar. Bana tapma noktasına geliyorlar.

Aleyna Tilkiden direk dansı pozu

"AYRILIĞI ANNE VE BABAMDAN ÖĞRENDİM"

21 yaşındaki şarkıcı, “Hiç aldatıldın mı ya da terk edildin mi?” sorusu üzerine de "Yok, terk de etmedim. Ben ayrılığı anne ve babamdan öğrendim. Onlar ayrıldığında bile annem, babamın evine gidip onun evinin mutlu olmasını, iyi olmasını istedi. Beraber babamın evini kurdu. Ben arkadaş olarak kalmayı seçiyorum. İlişki bitince 'Güle güle' demek yerine arkadaş olmayı tercih ediyorum. Gerçekten çok sadık bir ilişki geçiriyorum. Herkesin bir vakti var, bir yol ayrımı oluyor. Ben uzun dönem ilişki taraftarıyım ama bir ömür boyu biriyle kalamam" demişti.

"ERKELERİ AĞLATMAYI SEVERİM"

Ardından bir AVM'de objektiflere yansıyan Tilki, muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmemişti. 21 yaşındaki  şarkıcı, çantasında "Erkekleri ağlatmayı severim" anlamına gelen İngilizce yazıyı göstererek poz vermişti.

Aleyna Tilkiden direk dansı pozu

"SESİM KÖTÜ OLSAYDI, DİREK DANSÇISI OLURDUM"

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından bir paylaşım yapan Aleyna Tilki, "Eğer sesim çok iyi olmasaydı, dünya starı olma hayalim olmasaydı Las Vegas'taki en ünlü pole dancer (direk dansçısı) olurdum. Sonra da tüm mirasımı insan duygularını araştırmak için bağışlardım" dedi.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Aleyna Tilki, bu paylaşımından kısa süre sonra da direk dans pozlarını paylaştı. Pembe iç çamaşırlarıyla poz veren Tilki, takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım Tilki'nin pozlarını çok beğendiğini söylerken bir kısım da "Kendini bozma, sesinle gündeme gel" ve "Dünya starı olmak isterken direk dansçısı olacaksın" yorumları yaptı.

Aleyna Tilkiden direk dansı pozu

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber