Geri Dön

Aleyna Tilki'nin yeni video klibi yayında

Popçu Aleyna Tilki’nin, sosyal medya uygulaması TikTok’un fenomenleriyle birlikte yer aldığı Dimes reklam filminin ardından, genç yıldızın “Bi' Kapışma Var Şimdi” isimli yeni videosu da YouTube’da yayına girdi.

Aleyna Tilki'nin yeni video klibi yayında

Bi' Kapışma Var Şimdi”  klibinin söz ve müziği, Aleyna Tilki’ye ait. Mix ve Mastering çalışması Utku Ünsal ve Emre Kıral tarafından yapılan müziğin aranjesinde Can Atayılmaz imzası var. Klibin prodüktörlüğünü Hakan Fıçıcı üstlenirken, yönetmen koltuğuna ise Aleyna Tilki ve Ozan Köse oturdu. Aleyna Tilki’nin Reklamania Creative tarafından hazırlanan video klibinin dijital strateji ve yetenek yönetimini de yine Reklamania bünyesinde bulunan dijital strateji & iletişim ajansı Cats & Dogs üstlendi.

Video öncesinde yayına giren reklam filminde iki TikToker takımı, Aleyna Tilki’nin kendi takımlarını seçmeye ikna etmek için kapışıyor. Sosyal medyada 20 milyon izlenme sayısına ulaşan reklam filmi, TV’de de yayına girdi.

Video klip, reklam filminde de işlenen ‘kapışma’ temasını hareketli bir müzik eşliğinde uzun süreli bir görsel öyküye dönüştürüyor. Aleyna Tilki’nin "Yazın habercisi olacak" şeklinde tanımladığı yeni video klibin, yüksek izleme rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Aleyna Tilkinin yeni video klibi yayında

Video klipte, 7,6 milyon takipçiye sahip mavi tikli ünlü fenomen Cemre Solmaz ile BerkeJuan, Diddew ve Yagizjunior’dan oluşan ‘Smoothie ile Enerji Kat’ takımı, 5,3 milyon takipçiye sahip mavi tikli ünlü fenomen Buse Korkmaz ile KürşatJuan, Obeyfendimen ve Berfinmis’den oluşan ‘Milkshake ile Ortamı Salla’ takımıyla karşı karşıya geliyor. Reklamda oynayan ünlü TikTok fenomenlerinin toplam takipçi sayısı 30 milyona yakın. Dans Fabrika ile iş birliği yapılan reklamda ayrıca sekiz dansçı da yer alıyor.

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner