Cadde Ali Atay ile oğlu Fikret Ali'nin keyifli günü

Ali Atay ile oğlu Fikret Ali'nin keyifli günü

17.03.2023 - 13:38 | Son Güncellenme:

Kızı Süreyya Leyla'nın doğumuyla ikinci kez baba olan oyuncu ve yönetmen Ali Atay, önceki gün 3.5 yaşındaki oğlu Fikret Ali ile birlikte görüntülendi. AVM'de babasına istediği oyuncakları aldıran Fikret Alli'nin, 'Kaptan Amerika' kostümü içindeki mutluluğu dikkat çekti.

Ali Atay ile oğlu Fikret Alinin keyifli günü

Meslektaşı Ali Atay ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Hazal Kaya, 12 Şubat'ta ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Kaya, Süreyya Leyla ismini verdikleri kızını sabah saatlerinde dünyaya getirmişti.

Haberin Devamı

Fikret Ali (3) adında bir de oğulları bulunan ünlü çiftten Kaya, geçtiğimiz günlerde bebeğiyle ilk fotoğrafını yayınlamıştı. Hastane odasında yeni doğan kızına sarıldığı bir kareyi Instagram hesabından siyah-beyaz filtreyle paylaşan ünlü isim, gönderisinde tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamıştı.

Ali Atay ile oğlu Fikret Alinin keyifli günü

“ÇOK İSTEDİĞİM BİR İSİMDİ”

İkinci kez anne olmanın sevincini yaşayan Kaya, daha önce verdiği bir röportajda, kızlarına verecekleri ismi ve nedenini şu sözlerle açıklamıştı:

İki isim olacak, Leyla Süreyya. Çok istediğim bir isimdi. Fikret için de hep 'büyüklerim dedelerin ismi mi?' falan dediler ama biz böyle eski isim seviyoruz aslında. Biz baby shower yapmıyoruz. İsteyen istediğini yapsın. Ben böyle kutlamalar, organizasyonlar falan hele böyle son dönemlerde Fikret'te kalabalıktan boğulmuştum. O zaman nasıl hissedersem öyle yaparım.

Ali Atay ile oğlu Fikret Alinin keyifli günü

SÜPER KAHRAMAN FİKRET ALİ ALIŞVERİŞTE

Ali Atay, önceki gün oğlu Fikret Ali ile İstinyePark'da objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde AVM'ye gelen baba oğul, ilk durak olarak oyuncak mağazasını ziyaret etti. Tüm bakışlar, 'Kaptan Amerika' kostümü giyen Fikret Ali'ye yöneldi.

Ali Atay ile oğlu Fikret Alinin keyifli günü

Haberin Devamı

Fikret Alli'nin istediği oyuncakları alan oyuncu, oğlunun bir dediğini iki etmedi. Oyuncak mağazasındaki alışveriş turları sonrası yemek katına geçen baba oğul, birlikte geçirdikleri güzel günün ardından akşam saatlerinde İstinyePark'dan ayrıldı.