Geri Dön

Ali Sunal: Artık her yaş başka heyecanlar bekliyor beni

Bugün 44'üncü yaşını kutlayan Gül-Kemal Sunal çiftinin oyuncu oğulları Ali Sunal, doğum gününde çekilen bir aile fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Sunal’ın yeni yaşını annesi Gül Sunal ve kardeşi Ezo Sunal da unutmadı.

Ali Sunal: Artık her yaş başka heyecanlar bekliyor beni

'Güldür Güldür Show' programıyla izleyiciyle buluşan Ali Sunal bugün 44. yaşına bastı. 2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu doğum günü pastasını da ailesiyle kesti. Sunal, mutlu aile pozunu sevenleriyle paylaştı.

Ali Sunal, gönderisine, "13.15’te ben doğdum bugün. (22 Eylül) Yaşadığım bunca yılın bana doğum günü hediyesi işte bu fotoğrafta... Artık her yaş başka heyecanlar bekliyor beni. Allah’ıma şükürler olsun" mesajını yazarken; eşi Nazlı Kurbanzade, "Canım Ali iyi ki doğdun. Dört kişilik ailemiz, huzurumuz, sağlığımız, heyecanımız, mutluluğumuz daim olsun, hep birlikte olsun. Seni çok seviyoruz" notunu düştü.

Ali Sunal: Artık her yaş başka heyecanlar bekliyor beni

"İYİ Kİ DOĞDUN ALİ'M"
Ali Sunal’ın yeni yaşını annesi Gül Sunal ve kardeşi Ezo Sunal da unutmadı. Oğlu ve torunun fotoğrafını paylaşan Gül Sunal duygularını şu sözlerle dile getirdi;

“Ali'm.. Minicik tombulcuk bir bebekken seni nasıl seviyorsam şimdi de aynı heyecanla seviyorum.22 Eylül saat 13.15 te babanın dediği gibi “delik yanaklı” bir bebek dünyaya geldi. O bebek çok iyi bir evlat, harika bir abi, çok iyi bir eş ve muhteşem bir baba oldu. Güzel ailenle mutlu huzurlu eğlenceli bir hayat diliyorum canım oğlum. İyi ki doğdun Ali'm”

Ali Sunal: Artık her yaş başka heyecanlar bekliyor beni

"AİLEN OLDUĞUMUZ İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ"
Ezo Sunal da abisiyle fotoğraflarını paylaşıp; “Seni çok seviyorum Ali(abi), seni de çok seviyorum Ali (baba), seni de çok seviyorum Ali (dayı)… Bütün Ali’lere yetecek kadar büyük kalbin, sevginle bizi hep sarmalıyorsun… ailen olduğumuz için çok şanslıyız, iyi ki doğdun” sözleriyle doğum gününü kutladı.

Ali Sunal: Artık her yaş başka heyecanlar bekliyor beni

Boğaç Aksoy: İki ay içinde geri dönüyorum!Geçtiğimiz mayıs ayında lenf kanserine yakalanan ve kemoterapi tedavisi görmeye başlayan oyuncu Boğaç Aksoy, son sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Hastane odasında çektiği videoyu takipçileriyle paylaşan Aksoy, koronavirüse yakalandığı için kök hücre tedavi sürecinin uzadığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber