Geri Dön

Alice Cooper'dan Johnny Depp açıklaması

Rock grubu Hollywood Vampires'ta Johnny Depp'le birlikte sahne alan Alice Cooper, eski eşi Amber Heard ile hukuk mücadelesi veren ünlü aktör hakkında konuştu. Cooper, Depp'i "O, tanıdığım en zararsız insan" diye savundu.

Alice Cooper'dan Johnny Depp açıklaması

Rock yıldızı Alice Cooper, Amber Heard ile olaylı bir şekilde boşanan ve eski eşi ile mahkemelik olan Johny Depp ile ilgili açıklamalarda bulundu. Page Six'e bir röportaj veren Cooper, "Johnny hayatımda tanıdığım en tatlı insanlardan biri..." diye konuştu.
"HİKAYELERİN HİÇBİRİNE İNANMIYORUM"
73 yaşındaki şarkıcı, sözlerine; "O, tanıdığım en zararsız insan... Bu yüzden diğer hikayelerin hiçbirine inanmıyorum çünkü onu tanıyorum ve onu tanıyan herkes bunu biliyor" diye devam etti.
Alice Cooper, Depp'in kamusal kişiliğine rağmen "dindar bir Hristiyan" olduğunu da sözlerine ekledi. Cooper, arkadaşıyla son zamanlarda konuşmamasına rağmen e-posta yazışmalarının olduğunu belirtti.
ARKADAŞINI ÖVDÜ
Cooper, ayrıca grup arkadaşının gitar becerilerini övdü ve "Johnny şaşırtıcı derecede iyi bir gitarist" dedi.
Alice Cooper, Johny Depp ve Aerosmith gitaristi Joe Perry, 2015 yılında rock grubu Hollywood Vampires'ı kurmuştu.

Alice Cooperdan Johnny Depp açıklaması

İFTİRA DAVASINI KAYBETTİ

Depp'in 2015'te evlenip iki yıl sonra boşanmaya karar verdiği Amber Heard, aktörün kendisine şiddet uyguladığını ileri sürmüştü. Depp kendisine "eş döven" diyen İngiliz The Sun Gazetesi'ne tazminat davası açtı. Ancak bu davayı kaybetti.

FİLMDEN KOVULDU

Johnny Depp, 2016’daki boşanmanın ardından, eski eşini 'dövdüğünü' yazdığı için The Sun gazetesine iftira davası açmıştı. Kendisi hakkında eski eşi Amber Heard'a şiddet uyguladığı iddiasını gündeme taşıyan The Sun gazetesine açtığı iftira davasını kaybeden oyuncu, Warner Bros. tarafından Fantastic Beasts (Fantastik Canavarlar) serisinden kovulmuştu.

Alice Cooperdan Johnny Depp açıklaması


FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

Magazin Haberleri Bülteni (10 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet