Geri Dön

Alina Boz okul sıralarında

Daha önce çocukluk yıllarında çekilen fotoğrafını yayınlayan Alina Boz, bu kez aynı pozu yeniden verdi. İki kareyi de Instagram'dan paylaşan ünlü oyuncuya takipçileri, "Bakışları hiç değişmemiş!" şeklinde yorumlar yaptı.

Alina Boz okul sıralarında

Son olarak 'Maraşlı' adlı dizide boy gösteren ve şimdilerde 'Bandırma Füze Kulübü' ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Alina Boz, paylaşımlarına yenilerini ekledi.

Sanatçı Sezen Aksu'nun şarkıcı oğlu Mithat Can Özer ile aşk yaşayan ünlü oyuncu, çocukluk fotoğrafını Instagram'dan yayınladı. İlkokul yıllarında sınıfta çekilen fotoğrafını paylaşan Boz, ardından rol aldığı filmin setinde de aynı pozu verdi.

İki fotoğrafını da yayınlayan ünlü oyuncunun gönderisi binlerce beğeni aldı. Kullanıcılar, daha önce, "Setlerde büyüdüm." açıklamasını yapan Alina Boz'a, "Bakışları hiç değişmemiş.", "İki fotoğraf arasında hiç fark yok." ve "Değişen tek şey zaman..." şeklinde yorumlar yaptı.

Alina Boz okul sıralarında

'Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandıKanal D’nin çok konuşulan dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Pars, Metin ve Eren’i şoke eden sonucun ne olduğu ise yeni bölüme dair merak uyandırıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber