Geri Dön

Alişan'ın köpek korkusu geçti

Bir açılışta elinde 100 bin euro (398 bin 650 TL) değerindeki Pomeranian cinsi köpekle poz veren Alişan, “Normalde alerjim var, kucağıma alamam ama bunları tutuyorum” dedi

Alişan'ın köpek korkusu geçti

Alişan, Şafak Sezer ve Özlem Yıldız, önceki gün Serkan Kömür’ün Levent’teki Pomeranian Boo House adlı dükkanının açılışına katıldı. Ünlü isimler, köpeklerle poz verdi. Normalde köpekten korktuğu bilinen Alişan, 100 bin euro (398 bin 650 TL) değerindeki Pomeranian cinsi kucağına alıp, “Aman düşürürüm şimdi” diyerek espri yaptı. Şarkıcı, daha sonra “Normalde alerjim var, kucağıma köpek alamam ama bunları tutuyorum. Zaten şimdi cins köpeği olmayanlara kız vermiyorlar. Çiçek değil, kız istemeye bunlarla giderim” sözleriyle güldürdü.

Diğer 50 bin euroluk cins köpeği alan Yıldız ise Alişan’a “Sende 100 bin euro, bende 50 bin euro… Toplamda 150 bin euro” diye konuştu.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber