Geri Dön

Alişan'ın köpek korkusu geçti

Bir açılışta elinde 100 bin euro (398 bin 650 TL) değerindeki Pomeranian cinsi köpekle poz veren Alişan, “Normalde alerjim var, kucağıma alamam ama bunları tutuyorum” dedi

Alişan'ın köpek korkusu geçti

Alişan, Şafak Sezer ve Özlem Yıldız, önceki gün Serkan Kömür’ün Levent’teki Pomeranian Boo House adlı dükkanının açılışına katıldı. Ünlü isimler, köpeklerle poz verdi. Normalde köpekten korktuğu bilinen Alişan, 100 bin euro (398 bin 650 TL) değerindeki Pomeranian cinsi kucağına alıp, “Aman düşürürüm şimdi” diyerek espri yaptı. Şarkıcı, daha sonra “Normalde alerjim var, kucağıma köpek alamam ama bunları tutuyorum. Zaten şimdi cins köpeği olmayanlara kız vermiyorlar. Çiçek değil, kız istemeye bunlarla giderim” sözleriyle güldürdü.

Diğer 50 bin euroluk cins köpeği alan Yıldız ise Alişan’a “Sende 100 bin euro, bende 50 bin euro… Toplamda 150 bin euro” diye konuştu.

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber