Geri Dön

Altı aylık hamile olan Bengü ikinci doz aşısını yaptırdı

Hamileliğinde altıncı ayında olan ünlü şarkıcı Bengü, ikinci doz koronavirüs aşısını da yaptırdı. Aşı yapılırken çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Bengü, "Evet altı aylık hamileyim. Evet doktorlarıma ve bilime güveniyorum" dedi.

Altı aylık hamile olan Bengü ikinci doz aşısını yaptırdı

Selim Selimoğlu ile 2018'de nikah masasına oturan Bengü, bir yıl sonra da kızı Zeynep'i kucağına almıştı. Altı aylık hamile olan Bengü, ikinci çocuklarına kavuşmak için gün sayıyor.

42 yaşındaki ünlü şarkıcı, hamileliğinin altıncı ayında ikinci doz koronavirüs aşısını da yaptırdı.

Bengü, daha önce doktoruyla konuştuğunu ve aşı olmasında bir sakınca görülmediğini dile getirmişti.

"LÜTFEN SİZ DE AŞINIZI OLUN"
Bengü, aşı olduğu sırada çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaştı. Ünlü şarkıcı paylaşımında "Evet 6 aylık hamileyim. Evet doktorlarıma ve bilime güveniyorum. Evet ikinci doz aşımı oldum. Lütfen siz de aşınızı olun" notunu yazdı.

Altı aylık hamile olan Bengü ikinci doz aşısını yaptırdı

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber