Geri Dön

Aman Reis Duymasın oyuncuları kim, konusu nedir? Aman Reis Duymasın filmi nerede çekildi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin karakterlerinden oluşan Aman Reis Duymasın filmi 2019 yılında vizyona girdi. Filmde ailenin çıktıkları tatilde başına gelenler ve olanları Hızır Çakırbeyli'den saklama çabaları anlatılıyor. İşte, Aman Reis Duymasın oyuncu kadrosu...

Aman Reis Duymasın oyuncuları kim, konusu nedir? Aman Reis Duymasın filmi nerede çekildi?

Aman Reis Duymasın filminde, reis olarak bilinen kişi Oktay Kaynarca'nın hayat verdiği Hızır Reis'tir. Filmin yönetmenliğini Onur Tan yaparken senaryosunu da Bahadır Özdener ile Berna Aruz kaleme alıyor.

AMAN REİS DUYMASIN KONUSU

Yeraltı dünyasının tanınan ailelerinin çıktığı tatilde başına gelenleri konu alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler, tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşırlar. Ancak bu onları yıldırmaz ve tatillerine devam ederler. Alışkın oldukları büyük şehrin atmosferinden eser burada yoktur. Küçük bir kasaba olan tatil merkezinde başlarına gelmeyen kalmayacaktır. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli'nin bu olanları duyacak olmasıdır.

AMAN REİS DUYMASIN NEREDE ÇEKİLDİ? 

Dikkat çeken film Aman Reis Duymasın'ın çekimleri İstanbul ve Erdek'te gerçekleştirildi. 

OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas Çakırbeyli
Mustafa Üstündağ: Boran Kayalı
Savaş Özdemir: Tipi/Murat İspirli
Sevinç Kıranlı: : Hatice Kalkandere
Hakan Karsak: Enişte/Temel Kalkandere
Emir Benderlioğlu: Behzat Façalı
Ceren Benderlioğlu: Ömür Çakırbeyli
Sevil Akı Saner: Emine İspirli
Tevfik Erman Kutlu: Tekin Kutlu
Ömer Kurt: Zafer
Bekir Çiçekdemir: Hüsnü
Sabahattin Yakut: Korhan
Berna Üçkaleler: Sibel
Ezgi Esma Kürklü:Gamze
Oktay Kaynarca : Hızır Çakırbeyli

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber