Geri Dön

Amber Heard 7 milyon dolarlık tazminatı bağışlıyor

Amerikalı oyuncu Amber Heard, ünlü aktör Johnny Depp'den alacağı 7 milyon dolar boşanma tazminatını yardım kuruluşlarına bağışlayacağını açıkladı.

Amber Heard 7 milyon dolarlık tazminatı bağışlıyor

Amber Heard, boşanma davasından elde ettiği tazminatın tamamını, şiddete maruz kalan kadınlar ve hasta çocuklar yararına Amerikan İnsan Hakları Sendikası (ACLU) ve Los Angeles Çocuk Hastanesi'ne bağışlayacağını belirtti.

Heard, evlilikleri sırasında Depp tarafından defalarca şiddete maruz kaldığını iddia etmişti. Ünlü aktörün avukatı ise suçlamaları reddederek, Heard'i daha yüksek tazminat elde etmek için aile içi şiddet bahanesini öne sürmekle suçlamıştı.

Paranın hiçbir zaman önceliği olmadığını dile getiren Heard, "Anlaşmada da ifade ettiğim üzere bu paranın kendilerini savunmak için benim kadar şanslı olmayanlara destek olacağını umuyorum" dedi.

Heard ve Depp'in tartışmalı ve uzun süren boşanma sürecinde, bu hafta Johnny Depp'in 7 milyon dolar tazminat ödemeyi kabul etmesiyle anlaşma sağlanmıştı.

İkili, salı günü yaptıkları ortak yazılı açıklamada, 2011 yılında "The Rum Diary" setinde başlayan ilişkilerinin çalkantılı bir süreçten geçmesine rağmen hep sevgi üzerine kurulu olduğunu ancak karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde bu ilişkiyi sonlandırmak zorunda olduklarını ifade etmişti.

Mahkemenin ilk oturumuna yüzünde ve gözünde morlukla gelen 30 yaşındaki Heard, Depp'in kendisine fiziksel tacizde bulunduğunu ve tartışma sırasında cep telefonu fırlattığını savunmuştu.

Magazin Haberleri Bülteni (27 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan haberleri...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet