Geri Dön

Amber Heard davalık oldu!

Eşi Johnny Depp ile olaylı bir şekilde boşanan Amber Heard, bu kez yeni bir dava ile gündemde...

Amber Heard davalık oldu!

Martin Amis’in çok satan romanından uyarlanan ‘Londra Fields' filminde rol alan Amber Heard hakkında yapımcılar tarafından 'performans ve promosyon yükümlülüklerini ihlal' ettiği gerekçesiyle 10 milyon dolarlık dava açıldı.

Film yapımcıları Hanley ve Gertner’ın avukatları'nın, pazartesi günü Los Angeles Yüksek Mahkemesi'ne sunduğu 24 sayfalık dilekçede, Amber’in uygun olmayan davranışlarda bulunduğu, gizlilik yükümlülüklerini ihlal ettiği, bazı oyunculuk yükümlülüklerini yerine getirmede başarısız olduğunu ve tanıtım sözleşmesine uymadığı iddia edildi.

Film; stilistik ve noir gizem türü bir zamanda geçen, durugörü yeteneği ile kendi cinayetini öngören 'Nicola Six’i konu alıyor. Ölümcül ve cazibeli bir kadın olan Nicola, 'Billy Bob Thornton', 'Theo James' ve 'Jim Sturgess’tan birinin kendi katili olacağını bilerek onları kaotik bir örümcek ağının içine çekiyor. Psiko seksüel yapımın kadrosunda, Amber Heard’ün yanı sıra eski eşi Johnny Depp, Jason Isaacs, Cara Delevingne ve Jaimie Alexander gibi yıldız isimler alıyor. (Sözcü)

Magazin Haberleri Bülteni (30 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet