Cadde Amber Heard-Elon Musk ilişkisinin ayrıntıları! 'Bazen bu ateş onu yakıyor'

Amber Heard-Elon Musk ilişkisinin ayrıntıları! 'Bazen bu ateş onu yakıyor'

14.09.2023 - 10:15 | Son Güncellenme:

Tesla, SpaceX ve X'in sahibi olan Elon Musk ile ABD'li aktris Johnny Depp'ten olaylı şekilde boşanan Amber Heard'ün biten ilişkisi hakkında çarpıcı detaylar, ünlü iş insanının yakında yayımlanacak olan biyografisinde gün yüzüne çıktı. Heard'ün, Elon Musk'la ilgili açıklaması dikkat çekti.

Amber Heard-Elon Musk ilişkisinin ayrıntıları Bazen bu ateş onu yakıyor

Forbes’a göre dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, 2016 yılının sonlarında aktör Johnny Depp’in eski eşi, oyuncu Amber Heard ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Heard’den bir yıl sonra ayrılan Musk, “Gerçekten aşıktım ve kalbimi çok acıttı” itirafında bulunmuştu.

Haberin Devamı

Ünlü iş insanı, Adının Heard ile Depp'in olaylı davasında geçmesi üzerine yaptığı bir paylaşımda ise "Umarım ikisi de hayatlarına devam eder. En iyi dönemlerinde olduklarında ikisi de inanılmaz insanlar" mesajını yazmıştı.

İKİLİ ARASINDAKİ DİNAMİK TASVİR EDİLDİ

Elon Musk ile Amber Heard, Walter Isaacson'ın kaleme aldığı Musk'ın biyografisinde ilişkilerini anlattı. Los Angeles Times'ın haberine göre; yazar Isaacson'ın, Musk'ın Nisan 2017'de Heard'ün 'Aquaman' filmi çekimleri sürerken aktristi ziyaret için Avustralya'ya uçması dahil, çiftin flörtleşmelerinin ve fırtınalı romantizmlerinin samimi ayrıntılarını paylaşarak, ikili arasındaki dinamiği tasvir ettiği belirtiliyor.

Amber Heard-Elon Musk ilişkisinin ayrıntıları Bazen bu ateş onu yakıyor

"MUSK'IN HAYATINDAKİ EN BERBAT DÖNEM"

Haberin Devamı

Çiftin inişli çıkışlı birlikteliğini biyografinin 'Çalkantılı İlişkiler' bölümünde anlatan Isaacson, aşkın sürdüğü zaman aralığını, Musk'ın hayatındaki berbat dönem şeklinde nitelendirdi.

"ATEŞ ONU YAKIYOR"

Heard, eski erkek arkadaşını halen çok sevmesine karşın Elon Musk'ın kendi için en iyisi olmayabilecek kadınlara ilgi duyma eğiliminde olduğunu kabul etti. Ünlü oyuncu, "Elon ateşi seviyor ve bazen bu ateş onu yakıyor" dedi.

Amber Heard-Elon Musk ilişkisinin ayrıntıları Bazen bu ateş onu yakıyor

"ÇOĞU ZAMAN KÖRÜMDÜR"

Isaacson'ın neden bu tür kadınlara ilgi duyduğunu sorması üzerine Elon Musk'ın gülerek "Çünkü aşkta gözüm kör. Çoğu zaman körümdür ama özellikle aşkta" yanıtını verdiği belirtildi.

Amber Heard-Elon Musk ilişkisinin ayrıntıları Bazen bu ateş onu yakıyor