Cadde Amine Gülşe: Kızımız Mesut Özil'e benziyor

Amine Gülşe: Kızımız Mesut Özil'e benziyor

25.03.2022 - 07:05 | Son Güncellenme:

Amine Gülşe, 2019 yılında görkemli bir düğünle Mesut Özil ile nikah masasına oturmuştu. Bir bebekleri bulunan çift, sosyal medyada paylaştıkları mutluluk pozlarıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda 'beş çocuk istiyorum' açıklamasında bulunan Amine Gülşe'ye bu söylemi hatırlatıldı.

Amine Gülşe: Kızımız Mesut Özile benziyor

Tescilli güzel Amine Gülşe, Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil ile 2019 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturmuştu. Çift, evliliklerini bir bebekle taçlandırıp kızları Eda'yı kucaklarına almıştı.

Haberin Devamı

190 BİN TL'LİK POZ
2,9 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından sık sık ev halini paylaşan Amine Gülşe, son olarak kızı Eda'yı uyuttuktan sonra bir fotoğrafını paylaştı.

Amine Gülşe: Kızımız Mesut Özile benziyor

Paylaşımına "Eda uyuyunca monitöre sarılan anne" notunu yazan Gülşe'nin duru güzelliğinin yanı sıra takıları gündem oldu. Gülşe'nin 80 bin TL değerindeki saatini ve 100 bin TL değerindeki yüzüğünü eşi Mesut Özil almış 10 bin TL değerindeki bilekliğini ise kayınvalidesi hediye etmişti.

"BİZDE ESKİ ŞEYLER KALMADI"
Ünlü futbolcu Mesut Özil'in eşi oyuncu Amine Gülşe, önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Bir bakım merkezinden çıkan Gülşe, basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti. Her şeyin çok güzel gittiğini söyleyen oyuncu, "Bugün kız kıza vakit geçirmek istedik. Eda’yı büyütüyoruz. Yarın iki yaşına giriyor. Biz de artık eski şeyler kalmadı" dedi.

Amine Gülşe: Kızımız Mesut Özile benziyor

Haberin Devamı

"MESUT HARİKA BİR BABA"
Habercilerin "Kızınız Eda en çok kime benziyor?" sorusuna "Kızımız Mesut'a benziyor. Biraz bana da benzemesini isterdim ama babasının kopyası, hatta konuşmaya başladığında bile ilk baba dedi. Çok güzel bir bağları var. Mesut da harika bir baba" cevabını verdi.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Amine Gülşe, "Çocuğunuz da büyüyor. Yeniden ekranlara dönmeyi düşünüyor musunuz?" şeklindeki soruya "Şu an başka projelerim var. Şöyle çok iyi bir proje gelir güzel senaryo gelir tabii ki mutlaka düşünürüz. Ama yani şu an için düşünmüyorum Ev dekorasyonu gibi bir takım şeyler" şeklinde cevap verdi. 

Amine Gülşe: Kızımız Mesut Özile benziyor

Geçtiğimiz yıllarda 5 çocuk istiyorum açıklamasında bulunan Gülşe'ye bu söylemini  hatırlatan habercilere gülerek cevap veren oyuncu " Allah kısmet ederse tabii olur ama şu an Eda'yla mutluyuz" dedi.