Cadde Amine Gülşe'den hamilelik müjdesi! Mesut Özil ikinci kez baba oluyor

Amine Gülşe'den hamilelik müjdesi! Mesut Özil ikinci kez baba oluyor

20.04.2022 - 13:04 | Son Güncellenme:

Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil, tescilli güzel Amine Gülşe ile 2019 yılında görkemli bir törenle nikah masasına oturmuştu. Mutlu evliliklerinden Eda adında bir kızları olan çiftten güzel haber geldi. "Beş çocuk sözümüz var" diyen Amine Gülşe'nin hamile olduğu öğrenildi.

Amine Gülşeden hamilelik müjdesi Mesut Özil ikinci kez baba oluyor

Fenerbahçe'de top koşturan futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Gözde çift, mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmış ve evlendikten bir yıl sonra kızları Eda'yı kucaklarına almıştı.

Haberin Devamı

Fenerbahçe'nin yıldızı Mesut Özil ile evli olan Amine Gülşe, geçtiğimiz aylarda bir etkinlikte konuşmuştu. Yeni bir televizyon projesinde olmayacağını belirten Gülşe, tüm zamanını kızı Eda'ya ayırdığını açıklamıştı.

"O DA SÜRPRİZ OLSUN"

Kızının her anına şahit olmak istediğini söyleyen Gülşe, "O kadar hızlı büyüyor ki bu anları yaşamak istiyorum. Onun için birçok şeye ara verdim ama başka işlerle uğraşıyorum. O da sürpriz olsun" demişti.

"BEŞ ÇOCUK SÖZÜMÜZ VAR"

Dijital platformlarda yer almayı istemediğini ifade eden Gülşe, "İçime sinen bir proje olursa düşünürüm ama onun dışında düşünmüyorum" demişti.

Kızına kardeş düşündüklerini de belirten Gülşe kahkaha atarak şu açıklamayı yapmıştı; 

Beş çocuk sözümüz var. Beş olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz.

Amine Gülşeden hamilelik müjdesi Mesut Özil ikinci kez baba oluyor

ÜÇ AYLIK HAMİLE!

Haberin Devamı

Daha sonra Gülşe, "Beş olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz" diyerek bebek için yeşil ışık yakmıştı. Gözde çiftten son olarak müjdeli haber geldi. Posta'da yer alan habere göre; Amine Gülşe ile Mesut Özil, şimdilerde ikinci kez bebek bekliyor. Anne adayı Gülşe'nin üç aylık hamile olduğu konuşuluyor.

Amine Gülşeden hamilelik müjdesi Mesut Özil ikinci kez baba oluyor

"BİZDE ESKİ ŞEYLER KALMADI"

Ünlü futbolcu Mesut Özil'in eşi oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülenmişti. Bir bakım merkezinden çıkan Gülşe, basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti. Her şeyin çok güzel gittiğini söyleyen oyuncu, "Bugün kız kıza vakit geçirmek istedik. Eda’yı büyütüyoruz. Yarın iki yaşına giriyor. Biz de artık eski şeyler kalmadı" dedi.

Amine Gülşeden hamilelik müjdesi Mesut Özil ikinci kez baba oluyor

"MESUT HARİKA BİR BABA"

Habercilerin "Kızınız Eda en çok kime benziyor?" sorusuna "Kızımız Mesut'a benziyor. Biraz bana da benzemesini isterdim ama babasının kopyası, hatta konuşmaya başladığında bile ilk baba dedi. Çok güzel bir bağları var. Mesut da harika bir baba" cevabını verdi.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Amine Gülşe, "Çocuğunuz da büyüyor. Yeniden ekranlara dönmeyi düşünüyor musunuz?" şeklindeki soruya "Şu an başka projelerim var. Şöyle çok iyi bir proje gelir güzel senaryo gelir tabii ki mutlaka düşünürüz. Ama yani şu an için düşünmüyorum Ev dekorasyonu gibi bir takım şeyler" şeklinde cevap verdi.