Geri Dön

Amine Gülşe'den Mesut Özil'e: İyi ki doğdun diğer yarım

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Amine Gülşe'den yeni bir fotoğraf geldi. Ünlü model ve oyuncu, eşi Mesut Özil'in yeni yaşını aşk dolu satırlarla kutladı.

Amine Gülşe'den Mesut Özil'e: İyi ki doğdun diğer yarım

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil, 2019 yılında oyuncu Amine Gülşe ile dünyaevine girdi. Bir yıl sonra çiftin çocukları Eda dünyaya geldi. Mutlu evlilikleri devam eden çiftten Amine Gülşe, sosyal medya sayfasından aşk dolu bir paylaşım yaptı.

"İYİ Kİ HAYATIMA GİRDİN"
Eşinin yeni yaşını kutlayan Amine Gülşe, 2017 yılında çekilen fotoğraflarına; “Seneler senle nasıl uçup gidiyor aşkım. İyi ki doğdun, iyi ki hayatıma girdin. ,yi ki ailem oldun seni çok seviyorum kocacığım diğer yarım" notunu düştü.

Amine Gülşeden Mesut Özile: İyi ki doğdun diğer yarım

KAYITSIZ KALMADI
Gülşe’nin bu aşk dolu mesajı takipçileri tarafından kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. Eşinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Özil ise bu kareyi Instagram hesabının hikayeler bölümünden "Seni seviyorum" notuyla yayınladı.

Amine Gülşeden Mesut Özile: İyi ki doğdun diğer yarım

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber