Geri Dön

Angelina Jolie: Elimde uzun bir sevgili adayları listesi var

Brad Pitt ile 2016 yılında yollarını ayıran Angelina Jolie, özel hayatıyla ilgili konuştu. Uzun zamandır yalnız olduğunu belirten ABD'li oyuncu, esprili bir açıklamaya imza attı.

Angelina Jolie: Elimde uzun bir sevgili adayları listesi var

Brad Pitt ile çocuklarının velayeti konusunda karşı karşıya gelen Angelina Jolie, özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 45 yaşındaki aktris, boşandıktan sonra yalnız olduğunu ve hayatına kimseyi almadığını söyledi.

E!News'da bir sohbet programına katılan Angelina Jolie, esprili şekilde elinde uzun bir sevgili adayları listesi olduğunu belirtirken, bekar bir anne olarak çocuk büyütme sırasında neler yaptığını da anlattı.

Angelina Jolie: Elimde uzun bir sevgili adayları listesi var

"SON YILLARDA ROLLER DEĞİŞTİ"
Şu sıralar 'Those Who Wish Me Dead' adlı yeni filminin tanıtım faaliyetlerine katılan Jolie, "Altı tane çok yetenekli çocuğum var. Tabii ki sabah kalktığımda onların iyi olduğundan emin olmalıyım. Son birkaç yılda bu roller değişti. Onların da 'Annemizin iyi olduğundan emin olmalıyız' diye düşündüğünü sanıyorum" ifadelerini kullandı.

Çocuklarının kendisine gerçekten çok iyi baktıklarını vurgulayan ABD'li yıldız, "Biz bir takımız. Ben çok, çok şanslıyım. Endişeli taraf daima benim ama onlara hayranlık duyuyorum" şeklinde konuştu.

Magazin Haberleri Bülteni (10 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet