Geri Dön

Angelina Jolie ile The Weeknd yeniden akşam yemeğinde

Angelina Jolie ile The Weeknd, bir kez daha akşam yemeğinde buluştu. Çiftin restoran çıkışında yan yana fotoğraf vermekten kaçınmaması, aşk yaşadıkları iddiasını güçlendirdi. Birlikte yemek yiyen çift, yemek sonrası The Weeknd'in arabasına bindi ve Amerikan basınına göre ünlü şarkıcının evine gitti.

Angelina Jolie ile The Weeknd yeniden akşam yemeğinde

Temmuz ayında Los Angeles'taki bir restorandan birlikte çıkarken görüntülenen Oscar ödüllü oyuncu Angelina Jolie ile şarkıcı The Weeknd, yeniden akşam yemeğinde görüldü.

Magazin basınının romantik akşam yemeği olarak nitelendirdiği buluşma, Santa Monica’daki bir restoranda gerçekleşti. 46 yaşındaki altı çocuk annesi oyuncu ile 31 yaşındaki Kanadalı şarkıcı, lüks İtalyan restoranında iki buçuk saat kadar kaldı.

Angelina Jolie ile The Weeknd yeniden akşam yemeğinde

GÖRÜNTÜ VERMEKTEN KAÇINMADILAR
Restorana ayrı ayrı gelen ikili, çıkışta birlikte görüntü vermekten kaçınmadı. İkili, paparazzilerin flaşları patlarken The Weeknd’in otomobilinin getirilmesini bekledi. Daily Mail’in haberine göre, aynı otomobile binen Jolie ve The Weeknd, ünlü şarkıcının Bel-Air’deki 70 milyon dolarlık evine gitti.

Angelina Jolie ve The Weeknd ikilisi, ilk kez 30 Haziran’da birlikte görülmüştü.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber