Geri Dön

Ankaralı Çoşkun hayatı ve bilinmeyenleri! Ankaralı Çoşkun kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?

Ankaralı Coşkun 4 Nisan 1977 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Babası ve dedesinin müzikle iç içe olması nedeniyle küçük yaştan itibaren müzikle ilgilenen Ankaralı Coşkun ilk albümünü 19 yaşında çıkarmıştır. İşte Ankaralı Coşkun hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...

Ankaralı Çoşkun hayatı ve bilinmeyenleri! Ankaralı Çoşkun kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?

Ankaralı Coşkun kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 1977 yılında Ankara'da dünyaya gelen Ankaralı Coşkun'un babası bağlama ustası dedesi ise Orhan Gencebay ve Neşat Ertaş'ın ustası Bayram Aracıdır. İşte Ankaralı Coşkun hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...

ANKARALI ÇOŞKUN KİMDİR?

Ankaralı Coşkun 4 Nisan 1977 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Babası bağlama ustası Ali Direk, dedesi Orhan Gencebay ve Neşet Ertaş'ın ustası Bayram Aracı olan Ankaralı Coşkun müzikle iç içe bir hayata sahip olmuştur.

Ankaralı Coşkun Direk bugün 43 yaşındadır. İlk albümünü 19 yaşında çıkaran Coşkun Direk 2013-2014 yıllarının en popüler şarkılarından biri olan Ankara'nın Bağları" şarkısıyla tanınmıştır. Ankara'nın Bağları türküsü 2013 ve 2014 yılında Google arama motorunda tüm dünyada en çok aranan ilk 10 eseri arasında yer aldı ve "Med Cezir", "Kardeş Payı" olmak üzere bir çok dizide dizi müziği olarak kullanıldı.

Ebru Şallı'nın babası son yolculuğuna uğurlandıÜç yıl önce kanser nedeniyle oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı'nın kanser tedavisi gören babası hayatını kaybetti. Babasının ölüm haberiyle yıkılan Şallı, cenaze işlemleri için Bodrum'a gitti. Ebru Şallı'nın babası Şükrü Şallı, cenaze namazının ardından Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber