Geri Dön

Anlamlı ziyaret

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eşi Rana Selçuk, önceki gün Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüleri’ni ziyaret etti.

Anlamlı ziyaret

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eşi Rana Selçuk, önceki gün Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüleri’ni ziyaret etti. Geleneksel el sanatlarının korunması, yaygınlaştırılması ve çağdaş tasarımların bulaşması yolunda faaliyet gösteren okulun heyecan verici yenilenme süreci içinde gerçekleşen buluşma, renkli anlara sahne oldu. Selçuk ile Ersoy, okulun yönetiminden bilgiler alıp, Türk giyim kuşam kültürü ve geleneksel el sanatlarının üretimiyle ülke tanıtımına büyük katkı sağlanacağının önemini vurguladı.

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner