Geri Dön

Anne olmak için gün sayan Demet Evgar karnı burnunda göbek attı!

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve şimdilerde bebeğini kucağına almak için gün sayan Demet Evgar, geçtiğimiz haftalarda baby shower yerine anneliğe geçiş kutlaması yapmıştı. Heyecanı günden güne büyüyen oyuncu, bu kez kına gecesinde yer aldı. Ünlü ismin karnı burnunda göbek attığı anlar büyük ilgi gördü.

Son olarak 'Alev Alev' adlı dizide 'Cemre' karakterine hayat veren Demet Evgar, işletmeci sevgilisi Levent Babataş ile altı yıldır devam eden birlikteliğini 17 Mart'ta evlilikle taçlandırmıştı. Ünlü çiftin nikahını, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıymıştı.

Demet Evgar'ın nikah şahitliğini çocukluk arkadaşları Duygu Acar ve Selen Öztürk yaparken, Levent Babataş’ın nikah şahitliğini de çiftin yakın arkadaşları Özlem Oğuz ve Yeşim Koçak üstlenmişti.

"EVLENİYORUM" DİYE BAĞIRDI

Başarılı oyuncu, nikâhtan önce arkadaşlarıyla evinin bahçesinde drone ile de çekimler gerçekleştirmişti. Bir ara “Evleniyorum” diyerek bağırması dikkat çeken Evgar, komşularından tebrik almıştı.

Anne olmak için gün sayan Demet Evgar karnı burnunda göbek attı

"KİLO NEDİR Kİ?"

Koronavirüs pandemisi nedeniyle aile arasında yapılan törenle dünyaevine giren çift, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. İlk bebeğine hamile olan ünlü isim, basın mensuplarının "Bu dönemde kilo alma gibi korkunuz var mı?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

Çok şükür yok. Bu o kadar muazzam bir şey ki, 'Ay vücuduma ne oldu?' falan, bu hiç umurumda değil. Bu dönemde bakıyorum hep erkekler, babalar da kilolu zaten. Kilo nedir ki? Alınır, verilir. Verilmese de verilmez.

KIZINA 'MAVİ' ADINI VERECEK

Kızına verdiği 'Mavi' adını hem en sevdiği şiir, hem de gözlerinin rengi olduğu için tercih ettiği konuşulan Evgar, 'Mavi' ismini eşi Levent Babataş'la kararlaştırdıklarını söylemiş ve konuyla ilgili; "Aslında ismi ben açıklamadım. Mavi ismi içimize siniyor, yani Levent de sever maviyi. Böyle renk gibi değil de his gibi gelir mavi. Ben 'Acaba mavi mi?' dediğimde eşim de 'Şahane' dedi" açıklamasını yapmıştı.

Anne olmak için gün sayan Demet Evgar karnı burnunda göbek attı

ANNELİĞE GEÇİŞ KUTLAMASI YAPTI

"Kilo almak gibi bir derdim olmadı. Hamileyim işte, daha ne? Konforunu yaşıyorum yani" diyen Evgar, geçtiğimiz haftalarda 'baby shower partisi' yerine Anadolu geleneği olan 'anneliğe geçiş kutlaması' yapmıştı.

Bu anları "Analığı, yaratımı; Mavi ile, kız kardeşlerimle, şarkılarla, dualarla, masallarla, danslarla onurlandırdığımız günümüz kutlu olsun" notuyla takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, şimdi de kına gecesi yaptı.

DEMET'TEN KINA GECESİ

Gecede konsepte uygun kıyafetler giyen oyuncu, yakın arkadaşlarıyla eğlenceli anlar geçirdi. Eline kına yaktıran Evgar'ın karnı burnunda göbek atması sosyal medyada gündem oldu.

Öte yandan yakın arkadaşları kına gecesinde Demet Evgar'a erken doğum günü jesti de yaptı. Arkadaşları, 18 Mayıs doğumlu oyuncuya sürpriz pasta getirdi.

Anne olmak için gün sayan Demet Evgar karnı burnunda göbek attı

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber