Geri Dön

Arapsaçı filmi oyuncuları kimler? Arapsaçı filminin konusu nedir?

Arapsaçı filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Ömer Faruk Yardımcı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu film 2018 yapımıdır. Komedi türünde olan filmim oyuncu kadrosunda birçok isim yer alıyor. Peki Arapsaçı oyuncuları kimler?

Arapsaçı filmi oyuncuları kimler? Arapsaçı filminin konusu nedir?

Televizyon ekranlarında yerli ve yabancı filmler yayınlanıyor. Bu akşam ise Arapsaçı filmi televizyonda ekranlara gelecek. Arapsaçı filmi oyuncuları ve konusu ise merak konusu. Peki Arapsaçı oyuncuları kimler?

ARAPSAÇI OYUNCULARI KİMLER?

Hakan Meriçliler, Şinasi Yurtsever, Açelya Topaloğlu

ARAPSAÇI KONUSU NEDİR?

Eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceketin, tesadüfi olaylar sonucunda kesiştirdiği farklı insanların hayatlarını anlatıyor.

Ünlü olduğu zamanlardan kalan bir ceketin içerisine loto kuponu koyan eski bir aktör bir süre sonra bunu unutmuştur. Büyük ikramiye de unutulan bilete çıkınca işler bir hayli karışır. Yaşanan rastlantısal olaylar sonucu ceket elden ele dolaşarak birçok insana ulaşır. Ceket sayesinde yolları kesişen birçok insanın hayatı kökünden değişir ve yaşadıkları olaylar sonucu adeta arapsaçına döner.

Chloe Loughnan: Hayatımda drama istemiyorumteve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programında bugün, Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan'ın röportajına yer verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber