Geri Dön

Arena’da yaz etkinlikleri sürüyor

Turkcell Kuruçeşme Arena’daki yaz etkinlikleri sürüyor.

Mustafa Ceceli
Cumartesi akşamı Boğaz’ın sahnesinde Mustafa Ceceli olacak. Şarkıcı, klasikleşen parçalarını seslendirirken, romantizm ve eğlence doruğa çıkacak.

Arena’daki diğer bir etkinlikse, Gnctrkcll Açıkhava Sinema Festivali. Üç Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone’un iddialı yapımlarından ‘Savages/Vahşiler’, 31 Temmuz akşamı, Arena sahnesinde gösterilecek. Saat 21.30’da başlayacak gerilim filmi, 2010’da ses getiren Don Winslow’un suç romanından uyarlama. Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Toro, Salma Hayek, Emile Hirsch ve Demian Bichir’i kadrosunda buluşturan korkuseverlere hitap eden yapımın konusu şöyle: Sakin ve yardımsever Budist Ben’le eski donanma üyesi ve paralı asker yakın arkadaşı Chon, marihuana yetiştiriciliği yapar. İki arkadaş ayrıca güzel Ophelia’ya duydukları aşkı da paylaşmaktadır. Sürdürdükleri rahat hayat, Meksikalı Baja Karteli’nin gelip onları kendilerine katılmaya zorlamasıyla son bulur. Kartele katılmamak için direnen ekip, kendilerini riskli bir oyunun içinde bulur.

Troya
Anadolu Ateşi’nin 2008’den bu yana dünyanın dört yanında sahnelediği, insanlık tarihinin en eski ve bilindik öykülerinden ‘Troya’, 4 Ağustos akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena’da olacak. Gösteri, dokuz metre yüksekliğindeki Truva atı, 150 robot ışıkla, seyirciyi 2.5 saatliğine binlerce yıl öncesine taşıyacak. Troya gösterisindeki kostümlerin toplam ağırlığı 2,5 tonu buluyor. 450 çeşit kumaştan hazırlanan kostümler için 12 bin metre kumaş kullanıldı. Troya, öyküsü ve koreografisinin yanı sıra, görkemli kostüm ve dekorlarıyla da seyirciyi büyüleyecek.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet