Geri Dön

Arif Güloğlu kimdir? Arif Güloğlu sağlık durumu nasıl? İşte, son durum...

Çok Güzel Hareketler 2 programında yer alan oyunculardan Arif Güloğlu, bir süre önce lenf kanserine yakalanmış ve tedaviye başlamıştı. Ankara'da doğan oyuncu Güloğlu'nun sağlık durumu nasıl?

Arif Güloğlu kimdir? Arif Güloğlu sağlık durumu nasıl? İşte, son durum...

Arif Güloğlu, Kanal D'nin sevilen programı Çok Güzel Hareketler 2'de boy gösteriyordu. Tiyatro sahnelerinde yer alan Güloğlu, 2018 yılında ÇGH2'ye dahil oldu. İşte, Arif Güloğlu hayatı ve son durumu...

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

Güloğlu, 18 Eylül 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 1.73 boyunda, 69 kilodur. Ankara’da çeşitli oyunlarda rol aldı. Daha sonra Güloğlu, İstanbul’a gelerek 19 yaşında yerleşti. Eğitim hayatına burada devam etti. Güloğlu 2018'de Çok Güzel Hareketler 2 ekibine katıldı. Lenf kanseri nedeniyle ÇGH2'ye ara vermişti.

ARİF GÜLOĞLU SON DURUMU NEDİR?

Çok Güzel Hareketler 2 programı sunucusu Eser Yenenler, Güloğlu'nun hastalığını yendiğini ve önümüzdeki bölümlerde ekrandaki yerini alacağını belirtti.

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber