Geri Dön

Arıza 13. bölüm fragmanı paylaşıldı mı? Arıza 12. son bölümde neler oldu?

Arıza 12. bölümle izleyici karşısındaydı. Genç ve başarılı oyuncularıyla her hafta pazar akşamı Show ekranlarında sevenlerini karşılıyor. Arıza 13. yeni bölüm fragmanını arata izleyen, 'Son bölümde neler oldu?' sorusuna da yanıt arıyor. İşte, Arıza dizisi 12. bölüm ayrıntıları...

Arıza 13. bölüm fragmanı paylaşıldı mı? Arıza 12. son bölümde neler oldu?

Show TV'nin sevilen dizisi Arıza, Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan başrollüğünde yayımlanıyor. Ali Rıza, konsorsiyumda tüm gerçekleri bir bir açıklar ancak Fuat bu açıklama sonrasında da Ali Rıza hakkında tüm detayları öğrenmek için harekete geçer. Arıza 12. son bölümde yaşananlar...

ARIZA 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Konusuyla sevilen dizilerden olan Arıza, 12. bölüm ile 29 Kasım Pazar akşamı ekrana geldi. Son bölümünün ardından merakla beklenen Arıza 13. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayımlanmadı. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali Rıza, Şehmuz’un mallarını neden yaktığını konsorsiyumda açıklar. Fuat bu açıklamaya her ne kadar ikna olmuş görünse de işin aslı öyle değildir, Rıfkı’ya talimat verir ve Ali Rıza’yı araştırmasını ister. Halide yeni polikliniğine Nihan’ın adını vererek herkesi çok mutlu eder. Burak konsorsiyuma rakip olacak yeni bir ortaklığın temellerini atar, ilk kurban olarak da kendilerine Ali Rıza’yı seçer. Hasan, Haşmet’ten sürpriz bir şekilde Ali Rıza’nın gizli görevini öğrenir. Ali Rıza ise Haşmet’in karşısına dikilir ve Halide’yle birbirlerini sevdiklerini söyler.

Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! İşte ilk ifadeler...Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına başlandı. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, duruşma öncesi adliyeye geldi. Deniz Bulutsuz, mahkemede verdiği ifadede, "Yaşananlar çok ağırdı" dedi. Ozan Güven ise "Abajurun sapını elinden almaya çalışırken çenesine çarptı, yaralandı" şeklinde ifade verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet