Cadde 'Arka Sokaklar' ekranlara bomba gibi döndü! Rıza Baba öldü mü?

'Arka Sokaklar' ekranlara bomba gibi döndü! Rıza Baba öldü mü?

02.09.2023 - 01:02 | Son Güncellenme:

'Arka Sokaklar' ekranlara bomba gibi döndü. 639'uncu bölümü ile ekranlara gelen dizide yine nefes kesen anlar yaşandı. Yeni sezonun ilk bölümünde ise akıllarda tek bir soru kaldı: Rıza baba öldü mü? Kendi gününde ve kendi saatinde izleyici ile buluşan dizi zirvede başlangıç yaptı.

Kanal D’nin; yapımcılığını D Media’nın üstlendiği, her cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen fenomen dizisi 'Arka Sokaklar', 18'inci sezona başladı. Sevilen dizi bu akşam, 639'uncu bölümüyle ekrana geldi.

Haberin Devamı

Arka Sokaklar evreninde artık hiçbir şey eskisi gibi değildir; aylar önce başlarına gelen büyük felaket, ekibin dağılmasına sebep olmuştur. Ekibin demirbaşlarından dört isim artık polis değildir. Gençler, yani Arda, Emre, Alper ve Sinem ufak tefek cezalarla kurtulsa da bir arada kalamamış, her biri farklı bir şubeye verilmiştir.

'ARKA SOKAKLAR' SON BÖLÜM

Tüm bu olumsuzluklardan İstanbul da payına düşeni almıştır. Sokaklarda hayat, iyiler için çok zor, kötüler içinse çok kolay hale gelmiştir. Uyuşturucu, yolsuzluk, silahlı şiddet, kentin göbeğinde düzensiz gettolar, irili ufaklı mafyalaşma ve hepsi bir yana, iyiden iyiye yerleşmiş ‘kural tanımazlık’ artık şehrin tüm damarlarına sızmıştır.

BİRCE, YAMAN ÇIKTI! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Haberin Devamı

Arka Sokaklar ekranlara bomba gibi döndü Rıza Baba öldü mü

BU KEZ YOL HER ZAMANKİNDEN ÇETİN!

Daha düne kadar Rıza Baba’nın kullandığı odada şimdilerde, asayişten Ünal Başkomiser oturmaktadır. Ancak kendisi o koltuğu doldurabilecek nitelikte biri mi, bu oldukça şüphelidir. Diğer yandan Ünal'ın bir numarası genç komiser Kadir, kendince haklı sebeplerden ötürü Rıza’yı ve ekibi düşmanı bellemiştir.

EKİBİ DAĞITAN OLAYLAR ZİNCİRİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aslında gözü pek, yiğit ve ‘doğru’ bir genç adamdır ancak Ünal’ın aklına soktuğu yalanların etkisindedir. Rıza Baba ve ekibi, üzerlerindeki ölü toprağını silkeleyip, kendilerine oynanan oyunu bozmak için kolları sıvarlar. Ancak bu kez yol, her zamankinden çetindir.

Arka Sokaklar ekranlara bomba gibi döndü Rıza Baba öldü mü

KADİR'İN, EKİBE NEFRETİNİN NEDENİ!

Operasyon sırasında yaşanan çatışmada Hüsnü, Engin ve Hakan'ın silahlarından çıkan kurşunlar çete tarafından olay yerine getirilen askerlerin ölmesine neden olur; bu askerlerden bir tanesi ise, Kadir'in kardeşidir.

AYLİN'DEN OLAYLI GERİ DÖNÜŞ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bölümde operasyon sırasında ölen masumları aklından çıkartamayan Rıza baba elinde bir silahla görülür ve kendisini bakım evinde odaya kitler. Hastaneden aramaları üzerine Hüsnü ve Engin hemen olay yerine geçer. Kapıyı açtıklarında ise Rıza Babayı kanlar içinde bulurlar...

RIZA BABA İNTİHAR MI ETTİ? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Haberin Devamı

Arka Sokaklar ekranlara bomba gibi döndü Rıza Baba öldü mü

EKİP, KENDİNİ AKLAMANIN PEŞİNDE / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

REYTİNGİN ZİRVESİNDE

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı, sezona bambaşka bir hikaye ile giriş yapan dizi yine seyircilerin gözdesi olmayı başardı. Total kategoride 4,31 reyting ve 16,23 izlenme payı ile 1’inci olan dizi; 20+Abc1 kategorisinde 3,56 reyting ve 13,22 izlenme payı, Ab kategorisinde ise 2,73 reyting ve 11,29 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Arka Sokaklar ekranlara bomba gibi döndü Rıza Baba öldü mü

Arka Sokaklar ekrana gelen yeni bölümü ile sosyal medyanın da gündemi oldu. Yeni sezon ilk bölümü ile oldukça konuşulan dizi, sosyal medya listelerinde TT olurken, kullanıcılardan binlerce yorum aldı.

Arka Sokaklar ekranlara bomba gibi döndü Rıza Baba öldü mü

OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosunda; Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Özlem Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Metin Çoban, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal, Onurcan Sesli, Mustafa Efe Günay gibi başarılı isimler yer alıyor.