Geri Dön

Arka Sokaklar Emre kimdir, gerçek adı nedir? Emre Peçe kimdir, kaç yaşında?

Arka Sokaklar yeni sezonuna başladı. Uzun yıllardır ekranlara gelen diziye yeni bir isim daha katıldı. Oğuz Peçe, Arka Sokaklar dizisinde Emre karakterine hayat verecek. Peki Arka Sokaklar'ın Emre'si Oğuz Peçe kimdir, kaç yaşında?

Arka Sokaklar Emre kimdir, gerçek adı nedir? Emre Peçe kimdir, kaç yaşında?

Arka Sokaklar dizisi Kanal D ekranlarında izleyicilerle bulaşmaya devam ediyor. 16.sezonu ile yayın hayatına devam eden Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda Oğuz Peçe de katıldı. Oğuz Peçe, Emre karakterini canlandırıyor. Peki Arka Sokaklar Emre kimdir?

ARKA SOKAKLAR OĞUZ PEÇE KİMDİR?

Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda katılan Oğuz Peçe, 22 Nisan 1991 tarihinde doğdu. İlk oyunculuk kariyerine Çılgın Dersane filminde başladı.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber