Geri Dön

‘ARKA SOKAKLAR’A BÜYÜK ÖDÜL

Kanal D’nin fenomen projesi ‘Arka Sokaklar’, Best of Year Awards-Yılın En’leri Ödülleri gecesinde ‘En Uzun Soluklu Televizyon Dizisi’ seçildi

‘ARKA SOKAKLAR’A BÜYÜK  ÖDÜL

Özge Ulusoy ve Serkan Tan’ın sunuculuğunu üstlendiği Best of Year Awards-Yılın En’leri Ödülleri, sahiplerini buldu. Kanal D’nin 14’üncü sezonuna giren dizisi ‘Arka Sokaklar’, gecede ‘En Uzun Soluklu Televizyon Dizisi’ ödülüne layık görüldü. Merve Oflaz, Oya Okar ve yapım koordinatörü Semin Çolak, plaketi yapımcı Türker İnanoğlu ve ekip adına aldıklarını belirtti.
Geçtiğimiz ağustos ayında beynindeki kitle nedeniyle ameliyat masasına yatan Nur Yerlitaş, ‘Onur Ödülü’ aldı. Modacı, dişinin düştüğünü belirtip, konuklardan özür diledi. ‘Yılın Sektöre Değer Katan Söz Yazarı ve Bestecisi’ plaketini başının üzerine koyan Deniz Seki, “Çok zor günler atlattım. Görmediğim ve yaşamadığım kalmadı. O yüzden bu ödülün yeri başımın üstü” dedi.

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber