Geri Dön

Arto, Aleyna Tilki'yi Uyardı: Demet Akalın'a dikkat et!

Ünlü şarkıcı Arto, Demet Akalın'a çok ağır sözler söyleyerek Aleyna Tilki'yi uyardı. Arto, Aleyna'ya "aman dikkat et bunu daha önce de tecrübe ettin! Sen zaten parlak ve değerlisin" dedi.

Arto, Aleyna Tilki'yi Uyardı: Demet Akalın'a dikkat et!

Geçen akşam Bostancı Gösteri Merkezi'ndeDemet Akalın sahne aldı. Akalın'a sahnede sürpriz iki isim katıldı. Bu isimler Aleyna Tilki ve Cem Belevi'ydi. Aleyna, fotoğraf paylaşıp Akalın'a 'beni kocaman tepelerden salıncakla indirdi" yorumunu yazdı. Şarkıcı Arto ise, bu fotoğrafı görüp "dikkat et" diyerek Tilki'yi uyardı.

"SEN ZATEN PARLAK VE DEĞERLİ BİR MADENSİN"
Şarkıcı Arto, Aleyna Tilki'nin "Beni kocaman tepelerden salıncakla indirdi!" paylaşımına karşılık sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj paylaştı. "Bugün tepelerden salıncakla indirip, yarın o salıncağı altından çeker! Aman dikkat et! Bunun daha önce de tecrübe ettin! Sen zaten parlak ve değerli bir madensin!. Miami'den sevgiler aman dikkat!" dedi.

DEMET AKALIN NE DİYECEK?
Demet Akalın ile Arto'nun arası zaten çok kötüydü. Arto'nun bu sözlerine Demet Akalın'ın ne diyeceği merak konusu oldu.


Bugün Tepelerden Salıncakla indirir yarın O Salincagi ALTINDAN ÇEKER !!! Aman DİKKAT ET Bunu Daha Önce de Tecrübe Ettin !!! Sen Zaten parlak ve değerli bir Madensin Miami den Sevgiler Aman Dikkat !!! @aleynatilkiofficial

ARTO DALGA (@artodalga)'in paylaştığı bir gönderi ()

8 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni8 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber